Top rozstawiony Magda Linette spada w Austin

Rosjanka Varvara Gracheva w końcówce trzeciego seta zanotowała dwa przełamania serwu i wygrała 6:3, 4:6, 6:4 z czołową rozstawioną Polką Magdą Linette w pierwszej rundzie turnieju ATX Open w Austin. Teksas we wtorek.

Gracheva wykorzystała swój piąty break point w meczu i objęła prowadzenie 5:3 w decydującym meczu, ale Linette natychmiast się przełamała, przedłużając grę. Gracheva zakończyła zwycięstwo w następnym meczu, wykorzystując szóstą ze swoich 12 szans na przełamanie w konkursie.

Wszyscy pozostali rozstawieni gracze w akcji robili postępy. Trzecia Rosjanka Anastazja Potapowa pokonała Amerykankę Elizabeth Mandlik 6:2, 6:0. Sloane Stephens, nr 5, wygrała ogólnoamerykański pojedynek z Taylor Townsend 6:3, 6:3 i nr 4, Danielle Collins ze Stanów Zjednoczonych, pokonała Polkę Magdalenę Frech 6:7 (7), 6:2 , 6:4 . Nr 8 Marta Kostyuk z Ukrainy pokonała Węgierkę Dalmę Galfi 7:5, 6:1.

Rosjanki Erika Andreeva i Anna Kalinskaya, Amerykanki Madison Brengle i Coco Vandeweghe oraz Niemka Anna-Lena Friedsam również awansowały. Amerykański duet Caty McNally i Ashlyn Krueger spotkał się w ostatnim meczu wieczoru.

Abierto BSP Seguros

Rosjanka Kamilla Rakhimova obroniła punkt meczowy w trzecim secie, wygrywając 7:6(6), 2:6, 7:6(5) z szóstą rozstawioną Czeszką Kateriną Siniakovą w pierwszej rundzie w Monterrey w Meksyku.

Rachimowa prowadziła 4:5, 30:40 w ostatnim secie, zanim zdobyła kolejne trzy punkty i przedłużyła mecz. W kolejnej dogrywce serwująca straciła siedem z 12 punktów, w tym Siniakova, która straciła ostatni punkt.

Najlepsza Caroline Garcia z Francji pokonała Słowenkę Kaję Juvan 6:3, 6:4, trzecią Donnę Vekic z Chorwacji, czwartą Elise Mertens z Belgii, siódmą Mayar Sherif z Egiptu i ósmą Elisabettę Cocciaretto. NA.

Innymi zwycięzcami we wtorek byli Tatjana Maria z Niemiec, Nuria Parrizas Diaz z Hiszpanii, Xinyu Wang z Chin, Emma Navarro z USA i Elena-Gabriela Ruse z Rumunii.

–Nośniki terenowe

READ  Nagpurs Alfiya w półfinale z łatwym zwycięstwem, oczyma złoty medal światowej młodzieży w boksie | Wiadomości bokserskie