Connect with us

entertainment

Top modelka: Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet. Zdobyła serca jurorów

Published

on

„Top Model” wraca na ekrany. Dziewiąty sezon programu, w którym Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka poszukują obiecujących modelek, elektryzuje widzów od samego początku. W drugim odcinku jurorzy wręczyli unikalną przepustkę na kolejny poziom – tzw. Złoty bilet.

“Najwyższy model” to jeden z najczęściej oglądanych i komentowanych programów TVN. Spektakl, w którym uczestnicy stają naprzeciw siebie w sekwencyjnych zadaniach, spotkaniach i wybiegach, budzi wiele różnych emocji. Niektórym przeszkadza formuła programu – nie podoba im się to, jak jurorzy oceniają wygląd wstępnych modeli i modeli. Fotograf robi szczególnie krytyczne uwagi Marcin Tyszka.

Inni śledzą „Top Model” z zainteresowaniem i marzą o karierze modelki. W 9. sezonie programu zmieniono sposób castingu z powodu pandemii koronawirusa. Pierwsze zgłoszenia można było przesyłać tylko przez Internet – tylko wtedy osoby wybrane z castingu online mogły stanąć przed surowym jury. W drugim odcinku na wybiegu castingowym pojawił się zwycięski zawodnik Joanna Krupa i otrzymaj unikalny złoty bilet.

Zobacz też: Top Model: Duży uczestnik pokazu. Widzowie oburzeni komentarzami Tyszki

Top modelka: Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet

19-letnia Weronika Kaniewska z Bydgoszczy wygrała złoty bilet. Uczestniczka kocha konie – w siodle spędziła całe życie. Wystąpiła na castingu w „Top Model” z mamą Żanetą. Mimo widocznego stresu i niepewności zaślepiło to sędziów. Marcin Tyszka postanowił zrobić kilka zdjęć dziewczynie – to tylko potwierdziło decyzję jury o przyznaniu złotego biletu.

Złoty bilet to szczególne wyróżnienie, które gwarantuje uczestnikowi wstęp do domu wzorcowego. Reszta osób, które przeszły casting, musi zmierzyć się z kolejnym etapem eliminacji tzw. Boot campie. W tym czasie Weronika może spakować torby i udać się prosto do domu modelek. W poprzedniej edycji zdobyła złoty bilet Klaudia El Dursi – Obecnie prowadzimy reality show „Hotel Paradise”.

READ  Horoskop dzienny na piątek, 4 września 2020 r. Wróżenie na dziś dla Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Ryb, Wodnika

Uważasz, że Weronika zasługuje na taką nagrodę?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *