Connect with us

Zabawa

Top Model 9, odcinek 12: Kto został wyrzucony z programu? [18.11.2020]

Published

on

Za nami 12. odcinek 9. edycji „Top Model”. Kto podekscytował sędziów, którzy wykonali złą robotę i musieli pożegnać się z programem 18 listopada 2020 roku? Producenci pokazu przygotowali dla uczestników wyjątkowe wyzwania.

„”Najwyższy model„niezmiennie przyciąga przed ekranami dużą liczbę widzów, którzy są ciekawi nowych modelek i modelek, którzy ciężko pracują, aby przekształcić swój talent w międzynarodową karierę i być może chcą pracować na największych światowych wybiegach. Edycja pokazu mody See Joanna Krupa. Najnowsza edycja jest wyjątkowa ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Tydzień temu Trzech uczestników odpadło z powodu wirusa koronowegoWięc atmosfera jest napięta.

Za nami dwunasty odcinek „Top Model 9”. Uczestnicy są coraz bardziej związani ze sobą prywatnie, jednocześnie rywalizacja wchodzi w ostrą fazę, w której nie ma czasu na błędy. Każdy kolejny pokaz lub sesja może być kluczem do pozostania wśród najlepszych. Jeden błąd może nawet wyeliminować faworytów. Kto najgorszy został wyeliminowany z „Top Model” 18 listopada?

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 2020 – kiedy finał i ile odcinków pozostało w 9 sezonie programu?

Top Model 9, odcinek 12: Kto został wyrzucony z programu? [18.11.2020]

Jak co tydzień uczestnicy „Top Model” mierzyli się z pokazami, sesjami zdjęciowymi i wyzwaniami, aby oswoić modelki na tle pracy zawodowej, a niejednokrotnie pozwalał im przekraczać osobiste ograniczenia. Podczas sesji plenerowej Maja wykonała kawał dobrej roboty, zachwycając sędziów i fotografów, a Mikołaj wyraźnie flirtował z jedną z zaproszonych kanadyjskich modelek. Przyjaciele zdecydowanie nie byli zachwyceni, że spędzał z nimi mało czasu.

Następnym wyzwaniem była sesja, podczas której uczestnicy musieli naśladować ruchy baletu. Artystyczne pozy były nie lada wyzwaniem, ale modelki i modelki spisały się bardzo dobrze. Maja znów błysnęła, chwalono też Karolinę. Uczestnicy zostali następnie podzieleni według płci i oddelegowani do dwóch różnych projektów.

READ  Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, były mąż Dominiki Kulczyk, ożenił się z hrabiną Heleną Mańkowską (ZDJĘCIA)

O promocji zadecydowała sesja w malowniczej Grecji, a uczestników przygotował jeden z najpopularniejszych greckich stylistów.

Wreszcie w ostatnim odcinku „Top Model 9” zobaczymy Mikołaja i Weronikę i dwie osoby wybrane w „rozszerzeniu”. Okazało się, że to Patrycja i Dominic.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *