Connect with us

Zabawa

Top Model 9: Kto został wyeliminowany w odcinku 9?

Published

on

Za nami dziewiąty odcinek „Top Model 9”, w którym jak zwykle nie brakowało emocji. Rywalizacja zaostrza się, a niektórzy uczestnicy borykają się nie tylko ze stresem, ale także z problemami osobistymi. Kto zrobił najgorsze i musiał pożegnać się z programem?

„”Najwyższy model„Od pierwszego sezonu był bardzo emocjonalny i popularny. Już dziewiąta edycja najpopularniejszego pokazu mody w kraju. Najnowsza edycja programu budzi ogromne emocje, tym bardziej, że producenci coraz częściej pokazują uczestników nie tylko na wybiegu. Prywatne życie modelek i modelek oraz ich wzajemne relacje stały się integralną częścią spektaklu.

Za nami 9. odcinek „Top Model 9”, w którym uczestnicy musieli wykonać sesję zdjęciową dla marki obuwniczej. Jeden z gości był Karolina PisarekUdział w programie pozwolił jej rozpocząć karierę i zdobyć ogromną popularność. Uczestnicy, mimo sprzeciwów, dali z siebie wszystko, gdy reżyser proponował całusy. Na szczęście paniom udało się zakryć usta lizakiem. Pozornie proste zadania budziły spore emocje, a dawne działania wojenne znikały w cieniu. Dominic i Patrycja nawet zdecydowali się na prawdziwy pocałunek.

ZOBACZ TAKŻE: Dominic D’Angelica – kto jest uczestnikiem konkursu Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]

Top Model 9, Odcinek 9: Kto został wyrzucony z programu? Kto zrobił najlepiej

Nagrodę za udział w kampanii reklamowej marki obuwniczej otrzymali Weronika, Mariusz i Mikołaj. Jednak przed uczestnikami stało inne zadanie – profesjonalna sesja zdjęciowa pt. „Kontrasty”. Modelki i modele zostały podzielone na grupy, aby sprawdzić nie tylko ich talent, ale także umiejętność pracy w grupie. Musieli stworzyć własne fryzury. Z trudnym zadaniem najlepiej poradzili sobie Ernest i Karolina, którzy również otrzymali zaproszenie do kampanii reklamowej.

Ostatnim etapem walki w 9. odcinku „Top Model” była sesja bilardowa. Na myśl o sesji w wodzie Karolina wpadła w panikę. Wielu uczestników miało problem z nurkowaniem i jednoczesną pracą przed kamerą. Jednak wpływ sesji okazał się imponujący. Niestety Ernest zakrztusił się wodą i musiał na chwilę przestać pozować. Tymczasem Karolina, zmagająca się przez całą sesję ze strachem, w końcu dała jak najwięcej.

READ  „The Voice of Poland”: koniec przesłuchań w ciemno. Ćwiertna i Szymańska byli zachwyceni

Wreszcie Karolina została usunięta z programu w 9. odcinku „Top Model 9”. Patricia też była w niebezpieczeństwie, ale ją uratował Michał Piróg.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *