Connect with us

Zabawa

„The Voice of Poland”: Dzigman, Lipińska i Malek są najlepsi. Co oburzyło Michała Szpaka?

Published

on

Violetta Dzigman, Michalina Lipińska, Agata Wyszyńska, Anna Malek i Wojciech Lechończak okazali się bezkonkurencyjni w dwóch ostatnich odcinkach „The Voice of Poland”. Michał Szpak nie mógł jednak uwierzyć, że nikt oprócz niego nie odwrócił krzesła podczas występu Moniki Miedzianowskiej.

Michał Szpak był entuzjastycznie nastawiony do Moniki Miedzianowskiej. Inni trenerzy już nie tak bardzo

Pamiętaj, że w sezonie 11 „Głos Polski„Oceń uczestników: Michał Szpak, Tomson i baron, Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Pożegnali się z programem Kamil Bednarek ja Małgorzata. Kontynuuj w ten sposób Tomasz Kammel ja Maciej Musiał.

Dodajmy, że nowa odsłona programu TVP ma nową funkcjonalność, z której mogą korzystać autokary – blokada. Pisaliśmy o tym, co to jest TUTAJ.

Rozpoczęła się walka w najnowszym odcinku „The Voice of Poland” Anna Małekznana m.in. z programu „X Factor” (występowała w zespole Soul City). Uczestnik zaśpiewał piosenkę „Chcę wiedzieć, czym jest miłość” zespołu Foreigner i obrócił trzy fotele – Szpaka, Górniak i Dudziak (ale została zablokowana).

„Masz taką stylizację, że chciałbym ją zerwać” – krzyczał Michał Szpak Malek, który toczył kłótnie z trenerem i ostatecznie wygrał, bo wokalista wybrał swoją drużynę.

Następny uczestnik – Michał Cywiński – zaśpiewał piosenkę „Loose” Baranovskiego. „Masz niesamowitą swobodę i czucie” – pochwaliła go Edyta Górniakktóry jako jedyny obrócił krzesło.

Jedno siedzenie zostało odwrócone do góry nogami w ostatniej chwili podczas występu Martyna Zygadło (Jazmine Sullivan – „Bust Your Windows”). Siedemnastoletnia zawodniczka przekonała Urszulę Dudziak, choć trener po kilku chwilach zawahał się przed takim wyborem.

READ  „Królowa życia” jest pełna dumy. Dagmara Kaźmierska chwaliła sukces swojego syna

Agata WyszyńskaW przeszłości zagrała w „Szansie na sukces”, „Bitwie o głosy” i „X Factor” w piosence Edyty Geppert „Nie żałować” i skończyła trzy miejsca.

„Zaczarowali mnie od początku do końca. Czekałem na błąd, ale zawiodłem się, bo nie mam krytyki” – powiedział Górniak. Ale pochwała nie wystarczyła. Wyszyńska wybrała Tomsona i Barona.

Podczas występu Szymon Czyżewski (Shawn Mendes – „Jeśli nie mogę cię mieć”) Michał Szpak szybko obrócił krzesło i po chwili okazało się, że tylko on to robi. „Masz wielki talent i cieszę się, że nikt inny się nie odwrócił” – przyznał trener, a Edyta Górniak nie była z tego powodu zachwycona. „Masz piękny głos” – dodała.

Odwróciła trzy siedzenia Michalina Lipińska z własną interpretacją Roxette „Listen To Your Heart” (tylko Szpak nie nacisnął guzika). Górniak za wszelką cenę próbował przekonać zawodnika, ale ostatecznie zawodnik wybrał Tomsona i Barona.

„Piękna dziewczyna i ma piękne imię” – przyznał baron, partner prywatny Blanki Lipińskiej.

Po przerwie reklamowej widzowie jako pierwsi to zobaczyli Monika MiedzianowskaMichał Szpak w ostatniej chwili zaprosił ich do kolejnego etapu (śpiewała w radiu „Co tydzień słucham od Anny Karwan”). Absolutnie nie mogę zrozumieć, dlaczego żaden z trenerów się nie odwrócił. To skandal. ”- powiedział Reszta jurorów musiała wyjaśnić, dlaczego nie walczyli o konkurenta.

17-letni Miłosz Mogielski Tak dobrze zaśpiewał piosenkę Eda Sheerana „Dive”, że odwrócił krzesła Szpaka i Górniaka. „Jesteś tylko rok starszy od mojego syna” – powiedział Górniak i wtedy dopilnował, by uczestniczka dotarła do finału programu pod jej opieką. I to przekonało Mogilskiego, który dołączył do zespołu trenerskiego.

READ  Błogosławiona kardynałka i niewidoma zakonnica zimnej wojny w Polsce

Wszystkie siedzenia obracały się prawie jednocześnie Viola Dzigman śpiewa „At Last” Etty James. Przed występem uczestniczka przyznała, że ​​ze względów zdrowotnych już nigdy nie będzie mogła śpiewać.

– To najbardziej eleganckie przedstawienie, jakie tu słyszałem, a są tu cztery edycje – przyznaje Szpak. Dzigman zdecydował się na współpracę z Tomsonem i Baronem.

Marcellina Lech Występem Alicii Keys „A Woman’s Worth” trafił w gust Urszuli Dudzi. Podczas występu trenerzy opowiadali o swoim treningu.

Po spektaklu doszło do kolejnej potyczki Szpaka z Górniakiem Wojciech Lechończak (Ray Dalton – „In My Bones”). Trenerzy spierali się o słowo „Edzia” Szpak, które zwykło określać Górniak. Szybko poinstruowała koleżankę z programu, jak z nią rozmawiać.

Następnie Lechończak (pseudonim Cień) zagrał własną piosenkę „Tu jest beautiful” i pokazał, ile może zarobić grając na ulicy (od 300 do 1500 w jeden dzień). I wreszcie wybrał drużynę Michała Szpaka.

Nie przeszli do kolejnego etapu programu: Rafał Gębski (Myslovitz – „Dla Ciebie”), Sebastian Brejnak (The Beatles – „Here Comes the Sun”), Agata Ćwik (Lady Gaga – „Zawsze pamiętaj o nas w ten sposób”).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.