Connect with us

Zabawa

„The Four. Battle of Fame”: Byli rywale powracają na żywo na wielki finał!

Published

on

W piątek 13 listopada o godzinie 22:00 rozpocznie się wielki finał polskiej edycji „Czwórki. Bitwa o sławę”. Ale zanim tak zwana Wielka Czwórka zmierzy się ze sobą i powalczy o 100 tysięcy złotych. Ktoś stanie im na drodze.

Każdy, kto był na gorącym fotelu „Czwórki”, ma szansę. Dwie osoby wracają na żywo do finału. Zwycięzca programu zostanie wybrany przez widzów w drodze głosowania internetowego na żywo!

Kto dostanie szansę powrotu do „Czwórki”? Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa czy Filip Czarnecki?

Publiczność i sędziowie programu: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach wybiorą swoich faworytów.

W pierwszym odcinku Kuba Krupski został wyeliminowany po walce z Julią Szwajcer. Podobnie Sabina Jeszka, która przegrała walkę z Filipem Czarneckim.

Tydzień później Julię Szwajcer zastąpiła Ewa Ekwa, którą w kolejnym odcinku zepchnęła z krzesła Magdalena Krzemień. Z kolei Filip Czarnecki został pokonany przez Martina Fitcha i musiał odejść w trzecim odcinku.

Kto utoruje widzom drogę do walki o chwałę? Kto będzie ulubieńcem sędziów? Czy dwaj powracający uczestnicy odzyskają swoje miejsca i wyeliminują Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko czy Martina Fitcha w wielkim finale „Czwórki”?

Widzowie używają strony internetowej, aby zdecydować, kto wygra głosowanie na żywo w „Battle of Fame”. Na zwycięzcę czeka 100 000 zł!

Odwiedź naszą stronę dla fanów i polub nas na Facebooku

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.