Connect with us

Zabawa

„The Equalizer 3” wyznacza datę premiery Netflix w USA na styczeń 2024 r

Published

on

„The Equalizer 3” wyznacza datę premiery Netflix w USA na styczeń 2024 r

Korektor 3 – Zdjęcie: Columbia Pictures

Najważniejszym nowym filmem, który miał swoją premierę w weekend Święta Pracy, był film Denzela Washingtona Wyrównywacz 3. Film wyszedł już z kin i zaczął pojawiać się na platformie Netflix. Potwierdzono daty premiery w Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Od 2014 roku Korektor franczyza stała się jedną z największych Sony. Weteran Hollywood Denzel Washington gra rolę Roberta McCalla w thrillerze akcji.

W trzecim filmie, wydanym w Premiera kinowa 1 września 2023 r, widzimy McCalla mieszkającego w malowniczym miasteczku na południu Włoch. Wkrótce musi wrócić do starych nawyków, gdy odkrywa, że ​​włoski syndykat przestępczy brutalnie atakuje małe nadmorskie miasteczko, w którym mieszka. Kiedy wydarzenia stają się śmiertelne, McCall wie, co musi zrobić: zostać obrońcą swoich przyjaciół, walcząc z mafią.

Oprócz Waszyngtonu w filmie występują Dakota Fanning, David Denman, Gaia Scodellaro i Eugenio Mastrandrea.


Kiedy będzie Wyrównywacz 3 być na Netfliksie w USA?

Zacznijmy od Stanów Zjednoczonych, gdzie Netflix ma wiele ofert Pierwsza umowa na okna z Sony miała miejsce w kwietniu 2021 roku.

Od 2022 r. wszystkie filmy Sony wypuszczane w kinach (i niektóre tytuły Sony Pictures Classic) będą dostępne w serwisie Netflix kilka miesięcy po ich kinowej premierze.

Większość filmów jest dostępna w serwisie Netflix dokładnie 120 dni po ich premierze. Gdyby tak było w tym przypadku, Wyrównywacz 3 byłby transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix 30 grudnia 2023 r. Teraz dla kontrastu Gran Turismoktóry pojawił się na Netfliksie nieco wcześniej niż oczekiwano, Wyrównywacz 3 spadnie trochę później

Teraz Netflix to potwierdził Wyrównywacz 3 ukaże się w amerykańskim serwisie Netflix 1 stycznia 2024 r.

Data premiery The Equalizer 3 w amerykańskim serwisie Netflix

Data premiery Equalizera 3 w serwisie Netflix

Tutaj możesz zobaczyć pełną zapowiedź wszystkich filmów Sony, które wkrótce pojawią się w serwisie Netflix.

READ  Festiwal Food Truck Bayonne został przełożony na 14 maja

Kiedy będzie Wyrównywacz 3 być w serwisie Netflix International?

Filmy Sony pojawiają się w serwisie Netflix na całym świecie, nowe i stare, ale nowe zazwyczaj pojawiają się w serwisie Netflix falami.

W pierwszym oknie Indie, podobnie jak Stany Zjednoczone, były jednym z pierwszych krajów, które otrzymały film. Netflix India wyemitował film 1 grudnia 2023 r.

Następnie, kilka miesięcy później, film przejmie więcej terytoriów azjatyckich i niektóre terytoria Europy Środkowej, takie jak Niemcy i Holandia (~wiosna 2024 r.).

W Wielkiej Brytanii nowe filmy Sony zazwyczaj trafiają do serwisu Netflix po ich premierze w Sky/Now, co trwa około dwóch lat. To znaczy Wyrównywacz 3 będzie można oglądać w brytyjskim serwisie Netflix dopiero w 2025 r.

Kanada i kraje Ameryki Łacińskiej zazwyczaj muszą czekać trzy lata na filmy Sony Pictures. Dlatego te regiony nie są odbierane Wyrównywacz 3 do 2026 roku.

Wyrównywacz 3

Zdjęcie: Sony Pictures


Czy pierwsze dwa filmy z korektorem są dostępne w serwisie Netflix?

Chcesz zanurzyć się w dwóch poprzednich filmach przed pójściem do kina? Niestety Netflix nie jest na to najlepszym rozwiązaniem, gdyż oba filmy nie są dostępne w większości regionów. Na przykład w USA żaden z nich nie jest obecnie transmitowany strumieniowo w momencie publikacji.

Za UnogiPierwszy film jest obecnie wyświetlany w 15 krajach, w tym w Australii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Indiach i Japonii. Jednak drugi film nie jest dostępny w tak wielu krajach, ponieważ w momencie premiery był dostępny w streamingu jedynie w 13 krajach, w tym w Niemczech, Indiach, Japonii, Holandii i Polsce.


Czy jesteś podekscytowany oglądaniem? Wyrównywacz 3 w serwisie Netflix w Twoim regionie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *