Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1528: Barbara odziedziczy majątek po śmierci Józefa! Czy znajdzie dowody, że Strażnik dręczy Modry’ego? – WIDEO

Published

onAutor: tvp / vod
M jak miłość, odcinek 1528: Barbara odziedziczy majątek po śmierci Józefa! Czy znajdzie dowody, że Strażnik dręczy Modry’ego? – WIDEO


W odcinku „M jak miłość” z 1528 roku ujawnione zostają wszystkie tajemnice Józefa Modry’ego (Stefana Friedmanna)! Barbara (Teresa Lipowska) zagłębia się w sprawę opiekunki Oli (Magdalena Rembacz) i odnajdzie dowody, że psychopata szkoli swoją koleżankę! Trening nie będzie jednak w pełni efektywny, bo Józef w testamencie zajmie się Barbarą… Co zrobi psychopata, gdy dowie się o tym w odcinku „M jak miłość” z 1528 roku?

Odcinek „M jak miłość” 1528 – poniedziałek 28 września 2020 o 20:55 w TVP2

W odcinku „M jak miłość” z 1528 roku Barbara będzie bliżej prawdy o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami Józefa Modry’ego. A że drzwi są coraz częściej zamykane, Barbara coraz mocniej wierci … Czego o „opiekunce z doskonałymi referencjami” dowie się nestor rodziny Mostowiaków?

– – Wyobraź sobie, że ten dziadek cały swój majątek zamienił w tę szaloną Mostowiakową! – Opiekun Modry’ego poskarży się komuś przez telefon w odcinku „M jak miłość” z 1528 roku. – – I lokalny kościół – Doda zniesmaczona.

lubię miłość Barbara umrze ?! Zabójca Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek – WIDEO

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 1528 odcinku „M jak miłość” Ola nadal będzie doskonale przygotowana do tej pracy – Modry prawie się w niej zakocha i na pewno zdobędzie jego całkowite posłuszeństwo! Po jednej z rozmów z Barbarą Józef zapyta swojego „kochanka” jak mały chłopiec: Czy zachowywałem się dobrze??

– – Fałszywie okazuje mu dużo uczuć, opiekuje się nim, a mężczyzna po prostu czuje się dobrze zadbany i zadbany. A na starość, czy to dla kobiety, czy dla mężczyzny, jest to bardzo, bardzo ważne – mówi Teresa Lipowska o sytuacji Modrego i Oli w „Kulisy M jak miłość”. – – Ta kobieta nie jest szczęśliwa, że ​​Barbara coś wie i coś podejrzewa! – – dodaje Lipowska.

Modry’s Guardian przypuści ostateczny atak po wiadomościach o wpisach w testamencie. Najpierw otruje stację, a potem spowoduje straszny wypadek. Jest Barbara przeciwko któremu wszystko już jest Grabina – Ola doprowadzi ją do totalnego szaleństwa – czy jej to wszystko ujdzie na sucho?

READ  Syryjskie linie lotnicze zawieszają loty na Białoruś z powodu kryzysu migracyjnego


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.