Connect with us

Zabawa

Teściowie Daniela Martyniuka komentują rozwód córki Eweliny

Published

on

Rozwód z Danielem Martyniukiem i Eweliną Golczyńską

Na początku tygodnia Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska spotkali się przed białostockim sądem. Po prawie dwóch godzinach rozprawy zapadł wyrok, w którym sąd orzekł rozwód na podstawie Daniela Martyniuka. Nakazał również alimenty na rzecz córki w kwocie 1,2 tys. Zł. Zł miesięcznie, a dla byłej żony 2000 zł. Zwrócił również uwagę na częstotliwość kontaktów z córką. Daniel pojawił się w sądzie z matką, a Ewelinie towarzyszył jej ojciec i prawnik.

Zarówno Daniel, jak i jego matka wielokrotnie wypowiadali się publicznie o swoich relacjach rodzinnych. Nie oszczędziłeś Ewelinie i jej rodzicom nieprzyjemnych słów. Żona Zenka Martinique również rozmawiała z fotoreporterami w dniu negocjacji rozwodowych syna.

– To małżeństwo było pomyłką – wyznała fakt Danuta Martyniuk. – Od początku pozdrawiałam Ewelinę, bo nie miałam córki i bardzo chciałam mieć, ale od razu powiedziałam, że znali się zbyt krótko, żeby się pobrać. Ale ona ze wsi i jej rodzice naprawdę chcieli ślubu. I nie dogadywali się przed ślubem. Raz nawet odwołałem salę weselną, ponieważ tak bardzo się kłócili. Poza tym matka Eweliny nadal tam mieszkała… – kontynuowała komentowała.

Artykuł jest kontynuowany pod wideo:

– To małżeństwo od początku było porażką. Dziewczyna z zamożnej rodziny chciała wyjść za mąż za bogacza. Tylko pieniądze, które chciała dostać ode mnie, a raczej od mojego ojca – skomentował po procesie Daniel Martyniuk.

Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy odnieśli się do rozwodu córki

Po rozwodzie ani Ewelina, ani jej ojciec nie skomentowali wyroku sądu. „Wygrała wszystko, czego chciała” – powiedział tylko jej prawnik.

Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy niechętnie wskazywali w mediach problemy życia rodzinnego. Nie skomentowali też zarzutów Martyniuków. Po rozwodzie mama Eweliny tylko dorywczo skomentowała stronę WP Woman.
„Do dziś nie chcemy tego komentować. Może przygotujemy oświadczenie, a potem poinformujemy – powiedziała Bogumiła Golczyńska.

Jednak teraz zdecydowali się na wymowny post na swoim profilu na Facebooku, odnoszący się do rozwodu ich córki. Wydali nagranie z fragmentem spektaklu, w którym Edyta Górniak wykonuje utwór „Dziwny jest ten świat”. W poście podkreślili, że bardzo kochają swoją córkę i wnuczkę.

„EWELINKA i LAURKA BARDZO CIĘ KOCHAJĄ” – napisała rodzina Golczyńskich i zacytowała tekst piosenki Czesława Niemena.

„Ten dziwny świat, świat ludzkich spraw, czasem wstyd się do tego przyznać. A jednak często zdarza się, że ktoś zabija złymi słowami jak nóż. Ale ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę, że dzięki nim ten świat nigdy się nie skończy. Nie! Nie! Nie! Nie! Najwyższy czas zniszczyć nienawiść w Tobie… ”- czytamy na profilu Facebook Bogumiły i Arkadiusza Golczyńskich.

W komentarzach pod postem internauci dopingowali rodzinę Eweliny. „Czasami przeżywamy w życiu trudne chwile, ale wtedy przychodzą lepsze dni, kiedy zawsze wychodzi słońce. Pozdrowienia ”,„ Super riposta, a Martyniukowie to ich szpilki, niech włożą buty, rosną ”,„ Po burzy zawsze wychodzi słońce ”- czytamy w poście.

Daniel Martyniuk obraził swoją byłą żonę. Internauci oburzeni jego zachowaniem

Tak żyją Martyniukowie. Ładny dom króla disco-polo [18 ZDJĘĆ ZE ŚRODKA]

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną! On jest przegranym

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *