Connect with us

Sport

Teofimo Lopez Jr. przypisuje Floydowi Mayweatherowi, poznaje Devina Haneya i Ryana Garcię

Published

on

Mistrz świata światła Teofimo Lopez dał Floydowi Mayweather’owi inspirację do skupienia się na swojej karierze.

Amerykański zawodnik osiągnął swój numer jeden dzięki potężnemu zwycięstwu z Wasilijem Łomaczenką w październiku, zdobywając pasy IBF, WBA i WBO.

Pomimo tego sukcesu, powiedział Lopez Sky Sports News że nie spocznie na laurach, mając więcej wrogów w zasięgu wzroku.

„Udało nam się, nie czuć się wygodnie, musimy iść dalej. Musimy dalej pracować” – powiedział.

„Nauczyłem się tego od Floyda. Floyd zawsze był kimś, kto pozostawał zmotywowany. Wiedział, co jest pod ręką. Zawsze pozostawał w formie z jakiegoś powodu, ponieważ nigdy nie był zaangażowany i ponieważ był tak zdyscyplinowany.

„Chodzi o dyscyplinę. W chwili, gdy jesteś zdyscyplinowany i samodyscyplina, możesz robić te rzeczy bez tego, że jest to takie trudne”.

Lopez rozważa swoją następną walkę, z mistrzem WBC Devinem Haneyem jako celem, ponieważ 23-latek chce zostać niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej, ale George Kambosos Jr. może być jego następną walką, ponieważ jest obowiązkowym pretendentem IBF.

Nigdy nie boi się krytykować swoich rówieśników, trzypasowy mistrz podniósł haczyk do Haneya.

„Musi poprawić swoją grę i mówić. To okropne, złe, naprawdę złe” – powiedział Lopez o swoim 22-letnim rywalu. „Musisz nad tym popracować. Myślę, że Devin ma wiele rzeczy z Devinem, o których trzeba pisać. Po prostu nie mogą wyjść.

„Tak jak pomogliśmy Lomie, pomożemy też Devinowi Haneyowi.

„Zaczniemy walkę. Próbowałem uratować jego karierę. Zrobiłem to. Nie żartuję. Próbowałem chronić jego karierę. Powiedziałem mu:„ Hej, od trzech do pięciu lat, pnij się w górę. Ale teraz wymknął się spod kontroli i doprowadził mnie do wyjścia, więc zaczniemy go na to naciskać.

„Ja i mój tata jesteśmy na tej samej stronie. Myślę, że Devin Haney będzie następny”.

READ  Lewandowski nie zagra z Bośnią i Hercegowiną. Nikt w drużynie nie chce ryzykować reprezentacji Polski

Lopez zwrócił swoją uwagę na kalifornijskiego wojownika Ryana Garcię, sugerując, że porażka Luke’a Campbella podważa jego wiarygodność i że znaczna część jego reputacji opiera się na jego umiejętnościach w mediach społecznościowych.

„Ludzie mieli wątpliwości co do brody Ryana Garcii” – wyjaśnił Lopez.

„Luke Campbell w pewnym sensie to pokazał. Pokazał to tamtej nocy.

„Ale to, że wrócił, wszyscy byli zaskoczeni. Sposób, w jaki Ryan Garcia wrócił i skończył tak, jak to zrobił. Wiele osób jest z tego powodu bardzo zadowolonych.

“To wspaniałe walki. Ci goście są głodni, wszyscy jesteśmy głodni. Musimy tylko walczyć najlepiej jak najlepiej.

„Niezależnie od tego, czy to jego drużyna, czy nie, wiedzą, co robisz z Ryanem Garcią. Może nie jest najbardziej biegłym wojownikiem, ale jest najmilszym facetem od mediów społecznościowych, jeśli chodzi o ten dział. Masz to doceniać.

– Więc myślę, że wielu z tych facetów chce jako następny Ryan Garcia, ponieważ wiedzą, ile uwagi będą im poświęcić. Myślę, że sam Ryan to wie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *