Connect with us

Zabawa

Ten polski dramat kryminalny jest obecnie najpopularniejszym serialem w serwisie Netflix

Published

on

Ten polski dramat kryminalny jest obecnie najpopularniejszym serialem w serwisie Netflix

Według publicznego rankingu serwisu streamingowego „Detektyw Las” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali w serwisie Netflix.

Polski dramat kryminalny miał swoją premierę 11 stycznia i opowiada o detektywie, który współpracuje z dziennikarzem, aby zbadać serię morderstw w Tatrach. Recenzenci opisali serial jako porywający thriller, który silnie kontrastuje brutalną przemoc z piękną scenerią.

Tylko sześć odcinków trwających około 40 minut „Detektyw Forst” jest łatwą przyjemnością dla fanów kryminałów i nowicjuszy w tym gatunku.

Czytaj dalej, aby zobaczyć więcej najnowszych, popularnych programów w serwisach streamingowych, takich jak Max, Hulu, Apple TV+ i Paramount+. A jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi ze streamingiem, zapisz się do newslettera Streamline.

Otwórz obraz modalnie

10 stycznia w Apple TV+ wystartował kolejny nowy serial kryminalny. Criminal Record to brytyjski thriller opowiadający o dwóch detektywach na różnych etapach kariery, których po tajemniczej rozmowie telefonicznej przyciąga stara sprawa o morderstwo.

Peter Capaldi, Cush Jumbo, Zoë Wanamaker i Charlie Creed-Miles występują w ośmioodcinkowym serialu, który jak dotąd zebrał głównie pozytywne recenzje.

Kultowe filmy dokumentalne mają ostatnio swój moment i „Born in Synanon” powinien być częścią tej kulturalnej rozmowy.

Program Paramount+ przygląda się kalifornijskiemu programowi odwykowemu, który w latach 70. przekształcił się w brutalną sektę religijną.

Subskrybuj Paramount+ już od 5,99 USD/miesiąc.

Kontynuując temat przestępczości i skandalu, „20/20” stacji ABC jest obecnie najpopularniejszym programem w Hulu.

Wiadomości śledcze i program dotyczący ludzkich zainteresowań przedstawia szereg prawdziwych historii kryminalnych, od porwań, przez morderstwa, po oszustwa finansowe.

Serial jest kroniką codziennego życia sióstr Amy Slaton-Halterman i Tammy Slaton z Kentucky, koncentrując się na ich relacjach osobistych i próbach odchudzania.

HuffPost może otrzymać prowizję za niektóre zakupy dokonane za pośrednictwem linków na tej stronie. Każdy przedmiot jest niezależnie wybierany przez zespół HuffPost Shopping. Cena i dostępność mogą ulec zmianie.

Nasze ubezpieczenie na rok 2024 Cię potrzebuje

Kiedy Amerykanie pójdą do urn w 2024 r., stawką będzie przyszłość naszego kraju. W HuffPost wierzymy, że wolna prasa ma kluczowe znaczenie dla edukacji dobrze poinformowanych wyborców. Dlatego nasze dziennikarstwo jest bezpłatne dla wszystkich, nawet jeśli inne redakcje chowają się za drogimi paywallami.

Nasi dziennikarze będą w dalszym ciągu relacjonować zwroty akcji tych historycznych wyborów prezydenckich. Z Twoją pomocą zapewnimy Ci rzetelne badania, dobrze udokumentowane analizy i aktualne spostrzeżenia, których nie znajdziesz gdzie indziej. W obecnym klimacie politycznym składanie sprawozdań to obowiązek, którego nie możemy lekceważyć i dziękujemy za wsparcie.

Przekaż darowiznę już od 2 USD, aby nasze wiadomości były bezpłatne dla wszystkich.

Wesprzyj HuffPosta

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *