Connect with us

technologia

Ten 75-calowy telewizor LG 4K jest tak przystępny, że musieliśmy dwukrotnie sprawdzić cenę

Published

on

Firma Digital Trends może otrzymać prowizję za zakupy za pośrednictwem linków w naszej witrynie internetowej.

Cyber ​​poniedziałek Może to się skończyło, ale ta fantastyczna oferta 75-calowego telewizora LG 4K, który jest sprzedawany za 650 USD od zwykłych 850 USD, jest nadal dostępna. To tylko jeden z kilku Najlepsze oferty telewizyjne Kup w Cyberponiedziałek Dostępne już dziś – a ponieważ oferty wygasają co sekundę, trudno sobie wyobrazić, że będą dostępne znacznie dłużej.

Rzadko można zobaczyć 75-calowy Telewizja 4K za 650 dolarów, ale właśnie tego oczekujemy dzisiaj na Cyberponiedziałek. Jeśli chcesz dodać do swojego domu ogromny telewizor 4K, powinieneś jak najszybciej nacisnąć ten przycisk „Kup teraz”, zwłaszcza, że ​​nie ma żadnych informacji o tym, kiedy oferta się skończy ani jak długo utrzymają się zapasy.

LG 75UN6970PUD ma 75-calowy wyświetlacz 4K IPS zapewniający bogate kolory i wyrazistość, którymi można się cieszyć pod szerszym kątem widzenia. Telewizor 4K obsługuje również technologię Active High Dynamic Range, aby jeszcze bardziej poprawić jakość odtwarzania i jest zasilany przez czterordzeniowy procesor, który umożliwia wszystkie ulepszenia.

Telewizor 4K to także smart TV oparty na platformie webOS firmy LG, który umożliwia łatwy dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Disney + i Apple TV +. Telewizor jest również wyposażony w kanały LG, które zapewniają bezpłatny dostęp do ponad 180 kanałów strumieniowych IP oraz alert sportowy, który umożliwia śledzenie ulubionych drużyn i ich meczów. Dla większej wygody telewizor współpracuje zarówno z Asystentem Google, jak i Amazon Alexa w zakresie poleceń głosowych i jest kompatybilny z Apple AirPlay 2 i HomeKit.

Nie brakuje Oferty telewizji w Cyberponiedziałek są one dostępne, mimo że sprzedawcy już przygotowują się do Cyberponiedziałku. Masz wiele opcji do wyboru, gdy chcesz kupić telewizor 4K, ale trudno jest znaleźć ofertę tańszą niż 200 USD zniżki Best Buy na LG 75UN6970PUD, który jest 74. -Calowy telewizor 4K obniża cenę do 650 USD z pierwotnej ceny 850 USD.

READ  Państwo polskie kupuje udziały w operatorze kopalni antracytu PGG

Dostępnych jest więcej ofert telewizyjnych

Kończy się czas, aby przynieść do domu tanią, niezbędną telewizję na Cyberponiedziałek. Jeśli ten 75-calowy telewizor LG 4K nie jest twoją rzeczą, zebraliśmy sześć kolejnych modeli do kupienia dzisiaj w ostatniej chwili w telewizji Cyber ​​Monday.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co oferujemy. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Upewnij się, że są nadal ważne przed dokonaniem zakupu.

Digital Trends może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków. To wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktora
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *