Connect with us

Zabawa

Telewizja cyfrowa Rosja podpisuje umowy w Izraelu, Hiszpanii, Polsce i Korei Południowej

Published

on

Grupa podpisała umowy na prawa do dystrybucji „Be-be-bears”, „Heroes of Envell”, „FAST” oraz „Leo and Tig”.

Grupa Digital Television Russia Group współpracowała z grupą medialną Telewizja Polska (TVP ABC-TV-Kanal), nadawcą telewizji publicznej Televisió de Catalunya TVC (Super-3-TV-Kanal), izraelskim Talit Communications (Junior-TV-Kanal). ) i południowokoreańskiej JEI Broadcasting Corporation (JEI TV).

Grupa posiada prawa do dystrybucji 104 odcinków Bądź niedźwiedziami Serial animowany polskiego kanału telewizyjnego dla dzieci TVP ABC, którego właścicielem jest grupa medialna Telewizji Polskiej.

TVP ABC to pierwszy w historii polskiej telewizji kanał dla dzieci, uruchomiony 15 lutego 2014 roku. Grupą docelową stacji są dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Pierwszy odcinek Bądź niedźwiedziami Premiera w TVP ABC pod koniec czerwca 2021 r.

Animowany serial o przygodach niedźwiedzia brunatnego Bucky’ego, niedźwiedzia polarnego Björna i ich przyjaciela Littlefoxa stał się również dostępny dla młodych widzów w Hiszpanii. Jest dostępny na podstawie umowy z Televisió de Catalunya (TVC), publicznym nadawcą w Katalonii.

Bądź niedźwiedziami jest emitowany w dziecięcym kanale telewizyjnym Super 3, który został uruchomiony w październiku 2009 roku i jest własnością grupy TVC. Kanał oferuje programy rozrywkowe i edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych. Super 3 ma prawa do 182 odcinków Bądź niedźwiedziami. Premiera kreskówki zaplanowana jest na styczeń 2022 roku. Pojawi się w języku katalońskim.

Kilka projektów animowanych Digital Television Russia będzie dostępnych w Izraelu. Podpisano umowę z Talit Communications, partnerem holdingu medialnego, jednej z największych firm na izraelskim rynku telewizyjnym, która produkuje i dystrybuuje treści, organizuje transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń i reprezentuje tylko zagranicznych nadawców w Izraelu.

Seria animacji Bohaterowie Envell oraz SZYBKI skupiający się na odbiorcach w wieku od sześciu do dwunastu lat, będzie dostępny na kanale Junior Channel, który został uruchomiony na platformie satelitarnej Yes w 2006 r., a później na platformie kablowej HOT.

READ  Izabela Janachowska ma nowy biznes! Czy zarobi na tej fortunie ?!

Biblioteka Junior Channel składa się z dużej liczby wysokiej jakości programów dla dzieci, w tym światowych hitów i premier animacji.

Bohaterowie Envell to historia czwórki graczy, którzy odnajdują niezwykły laptop, który okazuje się być portalem do świata gry „Heroes of Envell”. Tutaj wszystko jest realne: samo miasto, jego mieszkańcy i niebezpieczeństwa, które czają się za każdym rogiem.

SZYBKI – Special Team of Fearless Animals to fantastyczna kreskówka akcji dla dzieci, w której dzielny królik, lis, wilk i niedźwiedź walczą z super złoczyńcami i ratują spokojne zwierzęta.

Jest też serial animowany Lew i Tig oraz Bądź niedźwiedziami, który jest skierowany do dzieci poniżej szóstego roku życia, będzie dostępny w aplikacji YouKid w Izraelu, która jest specjalnie zaprojektowana dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.

Lew i Tig to serial animowany o małym leopardzie Leo i tygrysku Tig. Życie zwierząt jest pełne przygód, z których wychodzą zwycięsko, pokonują własne lęki i pomagają sobie nawzajem.

Południowokoreańska telewizja JEI TV, stacja telewizji kablowej dla dzieci założona w 1998 roku i działająca w mediach cyfrowych i rozrywce, również nabyła serial animowany Lew i Tig. Serial stał się dostępny dla młodych widzów i ich rodziców w Korei Południowej i regionie APAC 17 lipca.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *