Connect with us

technologia

Telefony Pixel otrzymują drugą kwietniową aktualizację rozwiązującą powszechny problem z siecią

Published

on

Telefony Pixel otrzymują drugą kwietniową aktualizację rozwiązującą powszechny problem z siecią

Rita El Khoury / Władze Androida

TL;DR

  • W kwietniu Google udostępni drugą aktualizację telefonów Pixel, która rozwiąże problemy z siecią i łącznością.
  • Aktualizacja jest już dostępna w sieci Verizon i w nadchodzących tygodniach będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Pixela.
  • Dotknięci użytkownicy Pixela mogą teraz także pobrać pakiet OTA.

Użytkownicy telefonów Pixel mogą spodziewać się drugiej kwietniowej aktualizacji, która rozwiąże problemy z siecią i łącznością na ich urządzeniach. Verizon rozpoczął wdrażanie aktualizacji na urządzeniach Pixel 8 i Pixel 7 pod koniec zeszłego tygodnia. Przewoźnik również zamieścił post dziennik zmian Potwierdza to, że nowa kwietniowa aktualizacja Pixela „zapewnia poprawę wydajności połączeń/danych LTE i problemów z siecią”.

Kilka tygodni temu sprawdziliśmy powszechne raporty właścicieli telefonów Google Pixel 7 i Pixel 8 skarżących się na problemy z siecią po aktualizacji z marca 2024 r. Użytkownicy zgłaszali, że na ich telefonach losowo brakowało połączeń i że przez cały dzień przychodziły partie SMS-ów. Wielokrotnie kontaktowaliśmy się z Google, aby uzyskać oficjalną odpowiedź, ale nie otrzymaliśmy żadnych aktualizacji od firmy.

Według doniesień Google wysyła teraz e-maile do dotkniętych użytkowników Pixela, potwierdzając problemy z siecią i połączeniem oraz informując ich o nadchodzącej poprawce.

„Zaczynamy udostępniać aktualizację dla Pixela 7 i nowszych telefonów. Obejmują one poprawę stabilności i wydajności sieci. „Ta aktualizacja zostanie wdrożona na całym świecie w dotkniętych regionach i operatorach w nadchodzących tygodniach” – napisał Google w e-mailu do użytkownik Reddita.

Według dziennika zmian Verizon, nowa kwietniowa aktualizacja Pixela po raz kolejny zawiera poprawkę bezpieczeństwa miesiąca, która została wdrożona jakiś czas temu na telefonach Pixel. Jest dostarczany z wersją oprogramowania AP1A.240405.002.B1. Użytkownicy Verizon Pixel, którzy otrzymali aktualizację, informują, że w nowym oprogramowaniu rozwiązano problem nieodebranych połączeń i wolnych wiadomości tekstowych.

„Pobrałem go dwa dni temu, w tej chwili nie ma problemów z odbieraniem połączeń i wiadomości. Trzymam kciuki, żeby tak pozostało” – dodała kolejna.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nowej kwietniowej aktualizacji w formie OTA na swoich urządzeniach Pixel, możesz pobrać pakiet ręcznie Tutaj. W naszym poradniku znajdziesz instrukcje jak sideloadować OTA.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *