Tarajack i South Range przegrywają po raz pierwszy w Polsce | Wiadomości, sport, praca

Tarajack i South Range przegrywają po raz pierwszy w Polsce |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Preston Byers Tyson Tarajack rzuca na boisku podczas czwartkowego zwycięstwa drużyny South Range nad Polską 2:0.

CANFIELD – Tyson Tarajack i Joseph Zuccaro dali w czwartek znakomite występy na kopcu, ale South Range Raiders z Tarajacka zapewnili wsparcie, którego brakowało Zuccaro’s Poland Bulldogs w szybkim pojedynku miotaczy, a South Range zapewniło Polsce zwycięstwo 2:0 u siebie. pierwsza porażka w sezonie.

Po tym, jak przez pierwsze pięć rund oba miotacze utrzymywały bezbramkowy wynik, Zuccaro wpadł w kłopoty w końcówce szóstej rundy. Podwójna wygrana Andrew Briana postawiła South Range w sytuacji, w której nigdy wcześniej nie było: z biegaczem na pozycji strzeleckiej. Nie chcąc przegapić okazji, Tyler Wardle z Raiders dał bunt, z czym miał trudności w przeszłości, powiedział główny trener South Range Jim Hanek.

„Musi przyznać, że Ty Wardle pracował nad tym poza sezonem” – powiedział Hanek. „[He] w zeszłym roku nie był to zbyt dobry bunt, pracowałem nad nim, a potem po prostu dałem następujący komentarz: „To pierwszy raz, kiedy trafiłem na bunt”.

Udany bunt Wardle’a przeniósł Dylana Smesko, biegacza Briana, który szczypał piłkę, na trzecią bazę z jednym autem, przygotowując grunt pod Gavena Nagy’ego, który złapał narzut i posłał go na lewe boisko. Choć Polak Matthew Boccieri zdołał przedostać się pod spód już w drugiej minucie, Smesko był w stanie bezpiecznie przechwycić piłkę, zapewniając South Range prowadzenie.

Po tym, jak South Range przełamał bezbramkowy remis, drużyna kontynuowała stosunkowo gorącą połowę rundy, notując kolejny dublet. Tym razem Tarajack uderzył piłkę w przerwę lewego pomocnika.

Po dublecie Tarajacka nastąpił niecelny rzut, w którym zdobył Brennen Klasovsky, a następnie spacer, który załadował bazy Jake’a Shumate’a. Shumate nie był w stanie zdobyć żadnego okrążenia, ale jeden z nich wrócił do domu, zanim Shumate przeszedł na emeryturę; rzut na ziemię dał Lincolnowi Cleevely’emu wystarczająco dużo czasu, aby wybiec z trzeciej bazy i wśliznąć się do domu na drugą serię Raiders w połowie zmiany.

READ  Żużel. Marzenie o Gorzowie trwa. Stal ma play-off, Grand Prix, a za chwilę klub ogłosi, że Zmarzlik zostaje

Podczas gdy Polska była minimalnie skuteczniejsza w odbijaniu niż South Range w szóstej rundzie, atak Bulldogów okazał się nieskuteczny przeciwko Tarajackowi w siódmej rundzie. Potrzebując co najmniej dwóch runów, aby zmusić Raiders do odbicia, Polska zdołała wykonać dwa auty i strikeout w końcówce meczu.

Tarajack, który miał siedem strikeoutów w meczu składającym się z trzech trafień, powiedział, że zwycięstwo South Range było „ogromne”.

„To wielkie zwycięstwo. Po walce z Hubbardem i braku zwycięstwa, a następnie przegranej z Girardem, [for] „Trzy razy z rzędu. Myślę, że spędziliśmy tutaj wspaniały tydzień i zdecydowanie się poprawiliśmy” – powiedział Tarajack. „To zwycięstwo wiele dla nas znaczy, zwłaszcza że Polska jest dla nas dość poważnym rywalem”.

Czwartkowe zwycięstwo jest trzecim zwycięstwem South Range w ostatnich czterech meczach; Po przegranych trzech meczach w zeszłym tygodniu Raiders dwukrotnie pokonali Nilesa, a w środę przegrali wyjazdową połowę meczu jeden po drugim z Polską.

Rich Murray pochwalił występy Zuccaro i Tarajacka na boisku, zauważając, że to małe rzeczy kosztowały czwartkowe zwycięstwo Bulldogs.

„Nie zdobyliśmy gola na czas. Nie traciliśmy piłki, gdy mieliśmy okazję, aby chłopaki ruszyli do przodu. To są rzeczy, nad którymi będziemy pracować. Mieliśmy swoje szanse. Tyson dobrze nas ograniczył” – powiedział Murray. „Po prostu wykonał świetną robotę. A potem zaczął często dawać nam prowadzenie za pomocą podkręconych piłek. Nie zareagowaliśmy na to dobrze. Więc tak, uchylam przed nim kapelusz. Wygrał mecz.”

Jednak nie był to całkowicie bezproblemowy dzień dla Tarajacka na kopcu. Po pewnej grze przez pierwsze trzy rundy Tarajack zdobył podwójną bramkę od Matta Paparodisa, a następnie pokonał Ryana DiLullo, umieszczając dwóch biegaczy na bazach, a tylko jeden aut.

Właśnie wtedy, gdy tego potrzebował, obrona Tarajacka była świetna. Bramka Raiders zamieniła piłkę po ziemi w podwójną grę, kończąc najcięższą jak dotąd połowę zmiany Tarajacka.

READ  Lewandowski i Ibrahimovic szukają miejsca na mistrzostwa świata w starciu Polska-Szwecja | Sporty

Jednak Tarajack znalazł się w jeszcze trudniejszej sytuacji w piątej rundzie; Po tym, jak Zuccaro stał się pierwszym pałkarzem rundy, Tarajack popełnił błąd, próbując złapać piłkę po ziemi odbitą z powrotem do kopca, umożliwiając Aidenowi Thompsonowi bezpieczne dotarcie do pierwszej bazy i pozwalając Zuccaro awansować do drugiej bazy bez outów.

Jednak podobnie jak w czwartej rundzie, polska ofensywa nie została wykorzystana. Tarajack uderzył dwóch pałkarzy z rzędu i wymusił wyskok, aby zakończyć zmianę, pozostawiając biegaczy na pierwszej i drugiej bazie.

Zuccaro, który był odpowiedzialny za porażkę, pozwolił tylko na cztery trafienia i uderzył pięciu pałkarzy w sześciu rundach narzuconych. Narysował także jeden z dwóch spacerów Tarajacka na pałce.

Oczekuje się, że obie drużyny ponownie wyjdą na boisko w sobotę; Polska (12-1) rozegra u siebie mecz z Boardmanem w południe, zaś South Range (10-5) zmierzy się z St. Clairsville w Harrison Central w Kadyksie o 16:30.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Prestonem Byersem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @PresByers.