Connect with us

technologia

Tak wygląda Elite Dangerous jako strzelanka pierwszoosobowa

Published

on

Pierwsza płatna aktualizacja Elita niebezpieczna w ponad pięć lat, Elite Dangerous: Odyssey, Doda Dziesiątki tysięcy nowych lokacji w grze wraz z tradycyjną rozgrywką w postaci strzelanek pierwszoosobowych. Frontier Developments ujawniło pierwszy rzut oka na akcję podczas The Game Awards w czwartek. Ekspansja ma się rozpocząć na początku 2021 roku.

Elita niebezpieczna to dziwnie duża gra wideo z więcej niż 400 miliardów systemów gwiezdnych w sumie. Do tej pory gracze mogli tego doświadczyć jedynie z perspektywy pilota jadącego przez Drogę Mleczną. Odyssey Dodaje elementy FPS po raz pierwszy, aby gracze mogli mieć własne Moment Neila Armstronga – dać im możliwość wkroczenia do bilionów odległych światów.

Rozszerzenie pojawi się na komputerach PC z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dziś w Epic Games Store, Frontier Web Store i Steam. Podczas gdy rozszerzenie zaczyna się od 39,99 USD, fani mogą również kupić pakiet Deluxe Alpha za 54,99 USD. Obejmuje dostęp do wersji alfa i beta gry, kopii ścieżki dźwiękowej oraz ekskluzywnego kombinezonu Pioneera, którego szczegóły nie zostały ujawnione.

Oprócz walki z ego Odyssey obejmie także dziesiątki tysięcy nowych przestrzeni socjalnych powiązanych z istniejącymi stacjami kosmicznymi i naziemnymi portami zawinięcia. Doda także zupełnie nowe obszary zwane osadami, otwierając nowe możliwości skradania się, walki, eksploracji i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Historia wielokątów na Elite Dangerous: Odyssey tej jesieni.

READ  Jedną z najlepiej sprzedających się gier Steam ostatniego miesiąca był A Police Sim
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *