Connect with us

Zabawa

Szczęśliwa Wiktoria Gąsiewska udostępnia zdjęcia swojej randki z Adamem Zdrójkowskim. Czy pokonałeś kryzys? (ZDJĘCIA)

Published

on

miłość Wiktoria Gąsiewska ja Adam Zdrójkowski rozbłysły na planie tasiemca Rodzinka.plgdzie zagrali parę. Kiedy gołąbki zadebiutowały na przednim panelu, Wiktoria i Adam od razu stali się przedmiotem zainteresowania mediów, co przełożyło się na lukratywne oferty pracy. Aktorzy mieli już okazję współtworzyć Głos Polskia także wziął udział w tanecznym show TVP Tańcz Tańcz Tańcz. Na początku listopada ubiegłego roku związek Victorii z Adamem wszedł w zupełnie nową fazę – okazało się, że Zdrójkowski poprosił swoją kochankę o poślubienie go, co przez długi czas trzymali w tajemnicy przed mediami.

Niestety, relacje z celebrytami w showbiznesie mają niezwykle krótki termin ważności, co łączy Victorię i Adama nie wytrzymał próby czasu – Ciekawość fanów pokazała kolejny kryzys w związku aktorów. Okazuje się, że celebryci przestali na siebie patrzeć na Instagramie – i nie jest tajemnicą, że w dzisiejszej rzeczywistości często to robią równoważne z końcem związku. Nadal możesz znaleźć udostępnione zdjęcia w ich profilach, ale ze zdjęć zniknęły wzajemne oznaczenia. Co ciekawe, gdy celebrytka pojawiła się na jednym z wydarzeń w stolicy, zapytana o rozstanie Zdrójkowskiego Victoria próbowała zażartować.

Wiktoria Gąsiewska nawiązuje do plotek o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Sądząc po niedawnej aktywności 21-latki na Instagramie, wszystko wskazuje na to, że kochankowie przezwyciężyli kolejny kryzys i zdecydowali się to zrobić daj sobie jeszcze jedną szansę. W sobotę na profilu Instagram Gąsiewskiej odbył się związek na romantycznej randce z Adamem, którą aktorka spędziła Jedz sushi i pij wino.

kocham to – napisał gwiazdkę pod jednym z raportów.

bCXTGhtF

Kolejny dowód na to, że Victoria i Adam postanowili wrócić do tej samej wody grzejnik przeciwpożarowyże Zdrójkowski zostawił w komentarzu pod najnowszymi zdjęciami swojej ukochanej.

bCXTGhtG
bCXTGhtH
bCXTGhua

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *