Connect with us

technologia

Super Smash Bros. Ultimate DLC Postać z nadzieją potwierdzona

Published

on

Inne Super Smash Bros. Ultimate Nadzieja postaci z DLC nie została potwierdzona. Kiedy wcześniej w tym tygodniu długo znane i poszukiwane DLC Charakter był widoczny nie potwierdzoneZaskoczyło to użytkowników Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite. Kilka dni później inna postać była mniej lub bardziej upodlona, ​​chociaż ta prawdopodobnie nie będzie zaskoczeniem dla wielu, biorąc pod uwagę, jak nowa jest postać.

Kolejny Duch Cuszimy, Final Fantasy 7 Remake, DOOM na zawsze, Animal Crossing: New Horizons, i kilka innych gier, Hades był przez wielu na liście GOTY 2020 i słusznie. Dużą część atrakcyjności gry stanowią jej postacie i historia. A w centrum tego ostatniego znajduje się Zagreus, bohater gry. To powiedziawszy, chociaż łatwo jest wyobrazić sobie przyszłość, w której Zagreus znajdzie się w czterostronnej bitwie o życie z Kirby, Falco i Stevem, nie wydaje się, że stanie się to z czasem Super smash Bros. Ultimate.

Na pytanie, czy byłaby to gra do dodania do Zagreusa, pisarz i projektant Greg Kasavin nie był zaskoczeniem po crossoverze. Oznacza to, że na jednym oddechu zawsze wątpi, że to się stanie, przynajmniej w najbliższym czasie.

„Na poziomie osobistym myślę, że byłoby to niesamowite” – powiedział Kasavin.rozbić sprawia, że ​​tak wierne dostosowywanie postaci jest tak wspaniałe, a czasem nawet wierniejsze w grach, z których pochodzą. Jestem wielkim fanem bijatyk NEO-GEO i przywieźli ze sobą Terry’ego Bogarda … więc tak, myślę, że wykonaliby niesamowitą robotę, ale to jedna z tych rzeczy, ponieważ jestem pewien, że przetrwa bardzo długo Miej listę! ”

Jak widać, Kasavin nie od razu potwierdza, że ​​tego nie zobaczymy Hades Charakter przychodzi świetny Smash Bros. Ultimateale to zdecydowanie sugeruje tak wiele. I jak wspomniano wcześniej, ma to sens, biorąc pod uwagę to Hades wydany dopiero w zeszłym roku. Chociaż gra była wielokrotnie nagradzana i popularna, sama postać jest daleka od ikony lub na poziomie innych czekających na dodanie.

READ  Pierwszy smartwatch Redmi ogłoszony za 45 USD

Super Smash Bros. Ultimate jest dostępny za pośrednictwem Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o najlepiej sprzedającym się i docenianym przez krytyków wojowniku platformowym Tutaj.

H / T, Gracz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *