Connect with us

Zabawa

Studiocanal ujawnia francuskie komedie „Tenor”, ​​„Degustacja”, „Happy 50”

Published

on

Studiocanal prezentuje szereg francuskich projektów o dużym potencjale komercyjnym, w tym „Tenor” Claude’a Zidi Jr., komedia romantyczna „The Tasting” i „Happy 50” z Lambertem Wilsonem („Benedetta”) i Frankiem Duboscem („Roll to ty” ).

„Tenor” (na zdjęciu) to następca Zidi Jr. w „Klubie rozwodowym” i ma różnorodną obsadę, w tym Michèle Laroque, która była nominowana do Césara, mistrza świata w beatboxingu MB14 i śpiewaka operowego Roberto Alagna. „Tenor” opowiada o podnoszącej na duchu podróży utalentowanego młodego słabszego, który wychodzi z ulic przedmieść na wielką scenę Opery Paryskiej. Producentem filmu jest firma Firstep, paryski sztandar Raphaela Benoliela, który ma na swoim koncie między innymi „Emily w Paryżu”, „Magia w świetle księżyca”, „Północ w Paryżu” i Darka Movies („Gogo”). „Tenor” jest dostępny na całym świecie, z wyjątkiem krajów Beneluksu, Francji i Polski. Firma wprowadzi go do francuskich kin 4 maja.

„The Tasting” został napisany i wyreżyserowany przez Ivana Calberaca („Uczeń i pan Henri”) i został zaadaptowany z nagradzanej sztuki o tym samym tytule. Akcja filmu rozgrywa się w malowniczym francuskim miasteczku i opowiada czarującą historię dwóch samotnych dusz, granych przez Isabelle Carre („Anonimowi romantycy”) i Bernarda Campana („Worek marmurów”), które znajdują miłość. Producentem „The Tasting” jest firma Mandarin & Compagnie („Uczeń i pan Henri”). Film jest dostępny na całym świecie, z wyjątkiem Australii/Nowej Zelandii, Beneluksu, Francji, Niemiec, Austrii, Polski i Szwajcarii. „The Degustacja” otwiera się we Francji 31 ​​sierpnia.

„Happy 50” to kontynuacja jego komedii „Barbecue” Erica Lavaine’a z 2014 roku. Bezczelne, lekceważące gwiazdy komediowe Wilson, Dubosc i Guillaume De Tonquedec („Co to za imię”) to wieloletni przyjaciele, którzy spotykają się, by spędzić pełne wrażeń wakacje. Producentem „Happy 50” jest Vincent Roget w Same Player („Barbeque”, „Papicha”). Film jest dostępny na całym świecie, z wyjątkiem krajów Beneluksu, Francji, Polski i Szwajcarii. Otwarcie we francuskich kinach nastąpi w trzecim lub czwartym kwartale 2022 roku.

READ  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków

Na Unifrance Rendez-Vous Studiocanal będzie również śledzić sprzedaż „Waiting for Bojangles” Régisa Roinsarda, obszernego dramatu miłosnego z Virgnie Efirą („Benedetta”) i Romainem Durisem („Eiffel”). Wyprodukowany przez Olivier Delboscs Curiosa Films film oparty jest na dobrze przyjętej przez krytyków powieści En Attendant Bojangles Oliviera Bourdeau. Film został już sprzedany na kilku dużych terytoriach.

Studiocanal organizuje pokazy targowe najnowszego filmu Cedrica Klapischa „Rise” oraz „Goliata” Frederica Telliera z Emmanuelle Bercot i Gillesem Lellouche.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *