Connect with us

technologia

Studio Grasshopper Manufacture z Suda51 ogłasza przejęcie NetEase Games

Published

on

Grasshopper Manufacture, studio kierowane przez twórcę No More Heroes, Goichi Sudę (Suda51), ogłosiło, że otworzy swoje podwoje w ramach stycznia.

„Manufaktura Grasshopper Manufactory obchodziła swoje 23. urodziny w marcu tego roku” – powiedział Suda w komentarzu do ogłoszenia. „Nasze studio składa się z różnych ludzi z różnych środowisk i osobowości, którzy uwielbiają gry wideo. Myśląc o mocnych stronach i specyfice naszej firmy, zobaczyłem nową przyszłość dla naszego sposobu kreatywnej produkcji.

Widziałem nową przyszłość dla naszego sposobu kreatywnej produkcji.


„NetEase Games wypuściło wiele fantastycznych gier i od dawna słyszałem o ich reputacji. Kiedy NetEase Games zaoferowało możliwość współpracy przy unikalnych grach konsumenckich, doszedłem do wniosku, że pracując razem, możemy dostarczyć naszym odbiorcom jeszcze mocniejsze i bardziej kreatywne tytuły.

„Ponadto NetEase Games to niezawodny partner, który rozumie i wspiera nasze mocne strony. Będą nas wspierać po stronie zarządzania i finansować rozwój naszych gier, ale planowanie i produkcja naszych gier zostanie pozostawiona nam samym. Oznacza to, że możemy zagwarantować spójny styl Grasshopper Manufacture i jakość naszych gier. Otrzymujemy również cenną pomoc od tysięcy artystów NetEase Games i personelu technicznego w obszarach takich jak wsparcie graficzne i kontrola jakości. Naszym celem jest maksymalne wykorzystanie tych zasobów i dostarczenie trzech kolejnych podstawowych gier Grasshopper Manufacture w ciągu najbliższych 10 lat.

„Proszę, oczekujcie historii, którą ta nowa fabryka Grasshopper napisze w przyszłości”.

Dla fanów, którzy obawiają się, że dołączenie do gigantycznego chińskiego wydawcy NetEase będzie oznaczało zakazanie Grasshopperowi tworzenia gier mobilnych, termin „gry konsumenckie” w komentarzach Sudy jest powszechnie używany w Japonii w odniesieniu do gier na konsole i/lub PC.

Suda powiedział również, że studio prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska. Jeśli chcesz aplikować, powinieneś przyjść Strona internetowa manufaktury konika polnego po więcej szczegółów.

READ  MBS rośnie, by sprostać wyzwaniom związanym z COVID-19

Firma NetEase Games wydała również oświadczenie, w którym pochwaliła „silny styl”, „czystą filozofię projektowania” i „wyjątkowy gust od koncepcji po najdrobniejsze szczegóły” Sudy i Grasshoppera.

Wydawca, który obecnie ma ponad 10 000 programistów, powiedział również, że to przejęcie powinno być postrzegane jako wiadomość dla wiodących twórców gier w Japonii i na całym świecie, że firma chce nadal inwestować w jakość i atrakcyjność swoich gier.

Plotka głosi, że NetEase prowadzi negocjacje z twórcą serii Yakuza, Toshihiro Nagoshim, który ostatnio podsycił spekulacje, gdy porzucił swoją głośną rolę w Sega. Pomysł dwóch radykalnie różnych deweloperów, takich jak Suda i Nagoshi, jako luźnych kolegów pod parasolem NetEase, jest z pewnością interesujący.

Najnowsza gra Grasshopper Manufacture to No More Heroes III na Nintendo Switch. Możesz przeczytać pełną recenzję IGN tutaj.

Daniel Robson jest redaktorem naczelnym IGN Japan. Nie mam pojęcia, która gra zainspirowała jego twitterowy uchwyt, @NoMoreDaniels

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *