Connect with us

Sport

Stuart Dallas w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Irlandii Północnej przeciwko Litwie z powodów osobistych | Wiadomości piłkarskie

Published

on

Stuart Dallas w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Irlandii Północnej przeciwko Litwie z powodów osobistych |  Wiadomości piłkarskie

Irlandia Północna będzie musiała obejść się bez Stuarta Dallasa w decydującym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata z Litwą.

Pomocnik Leeds nie pojechał w środę do Wilna z powodów osobistych, ponieważ w ciągu ostatnich 24 godzin pojawił się problem wykluczenia 30-latka z rozgrywek.

To zwiększa ból głowy Baraclough, ponieważ Jonny Evans, Corry Evans, George Saville, Josh Magennis i Liam Boyce są już niedostępni w grze Niebo sportowe.

Obraz:
Jonny Evans opuści mecze towarzyskie Irlandii Północnej z powodu kontuzji stopy

Menedżer Ian Baraclough powiedział: „Wszyscy wiemy, jak dobrym graczem jest Stuart Dallas, ale mamy też graczy, którzy desperacko potrzebują szansy na grę.

Czwartek, 2 września, godz. 19:30

Rozpoczęcie o 19:45

„Gdy tylko weszli, na pierwszym spotkaniu, powiedzieliśmy, że jesteś gotowy do gry. Nie myśl, że będziesz małym graczem. Wszyscy wiedzą, że mają szansę zagrać.

„Wszyscy w drużynie grają w tej chwili w normalną piłkę nożną, dzięki czemu jest bardziej konkurencyjna i wiemy, kiedy wzywamy kogoś, kto jest gotowy”.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Mistrzostwach Świata 2022: wszystko, co musisz wiedzieć

Droga do Kataru 2022 dla europejskich narodów jest już w toku, a 55 federacji członkowskich UEFA rozpoczyna kampanię kwalifikacyjną, aby awansować do finału w przyszłym roku.

Anglia, jedna z najlepszych rozstawionych, będzie zadowolona z otrzymanej grupy, a Polska i Węgry będą najlepszymi przeciwnikami, podczas gdy Walia będzie musiała wyprzedzić Belgię i Czechy, aby zakwalifikować się do pokazu w 2022 roku.

Szkocja unikała wielu najlepszych drużyn w Europie, a Dania i Austria były najlepszymi zespołami swoich przeciwników.

Ale ile drużyn kwalifikuje się w grupie? Sky Sports oferuje kompleksowy wgląd w to, jak działają kwalifikacje europejskie.

READ  Darowizny kumbryjskie docierają do Polski, aby pomóc ukraińskim uchodźcom

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *