Connect with us

Zabawa

Strona Netflix 'Wiedźmin Sezon 2 Premiere Script Wydano

Published

on

Strona Netflix 'Wiedźmin Sezon 2 Premiere Script Wydano

Netflix opublikował stronę z witryny Wiedźmin Premierowy scenariusz drugiego sezonu, który daje wgląd w nadchodzący sezon i zawiera przerażający atak potworów i głos Geralta z Rivii. Możesz sprawdzić poniższą stronę skryptu i odkryć więcej ukrytych perełek na stronie internetowej programu Tutaj!

POWIĄZANE: Nowo wydane zdjęcia z zestawu Wiedźmina sezonu 2 jako część Witchmas

W następnym sezonie Wiedźmin staje się Kristofer Hivju (gra o tron) jako Nivellen i Kim Bodnia (Zabij Ewę) jako Vesemir. Sześciu innych aktorów zostało również obsadzonych w drugim sezonie, w tym Paul Bullion (Peaky Blinders) jako wiedźmin Lambert; Yasen Atour (Młody wędrowiec) jako Coën, wiedźmin z Poviss; Agnes Björn jako Vereena, potężna Bruxa; Basil Eidenbenz (Szybcy i wściekli 9) jako osioł, przyjaciel Geralta od młodości; Aisha Fabienne Ross (Duńska dziewczyna) jako Lydia, czarodziejka; i Mecia Simson (Kolejny topowy model Wielkiej Brytanii i Irlandii) jako nadnaturalnie piękna elfka Francesca.

Na podstawie bestsellerowej serii fantasy, Wiedźmin to epicka opowieść o losie i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się znaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się bardziej źli niż bestie. Ale kiedy los zmusza go do spotkania się z potężną czarodziejką i młodą księżniczką mającą niebezpieczny sekret, cała trójka musi nauczyć się razem poruszać się po coraz bardziej niestabilnym kontynencie.

W serialu występują Henry Cavill jako Geralt von Rivia, Freya Allan jako księżniczka Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer von Vengerberg, MyAnna Buring jako Tissaia i Joey Batey jako Jaskier. W drugim sezonie Tom Canton powróci jako Filavandrel, Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin, Eamon Farren jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz, Terence Maynard jako Artorius, Lars Mikkelson jako Stregobor, Mimi Ndiweni jako Fringilla Vigo. Royce Pierrseson jako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara, Anna Shaffer jako Triss Merigold i Therica Wilson Read jako Sabrina.

READ  Polskie nazwy miast na cześć Harivansha Rai Bachchana

POWIĄZANE: Netflix ujawnia logo gry Wiedźmin: Koszmar wilka

Wiedźmin Serial dla Netflix oparty jest na historiach i powieściach Andrzej Sapkowski, z których jest ośmiu, którzy sami sformułowali popularność Wiedźmin Seria gier, która od tego czasu zrodziła serię komiksów i grę stołową. Serial książkowy był wcześniej adaptowany na potrzeby telewizji w Polsce.

Schmidt Hissrich jest producentem wykonawczym i showrunnerem Wiedźmin. Jest znana ze swojej pracy (pisanie i współprodukcja wykonawcza) w obrońców, Śmiałek, i moc. Sean Daniel będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego wraz ze swoim partnerem Jasonem Brownem w ramach Sean Daniel Company. Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Image są również producentami wykonawczymi.

Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu można już oglądać w serwisie Netflix.

Wiedźmin sezon 2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *