Connect with us

technologia

Strata netto firmy Inox Wind wzrosła do 52 miliardów rupii w grudniu, Energy News, ET EnergyWorld

Published

on

New Delhi: Inox Wind ogłosił w piątek, że jego skonsolidowana strata netto za kwartał grudniowy wzrosła do 51,97 mld rupii. W tym samym okresie rok temu odnotowano stratę 27,47 crore Rs.

Całkowity dochód wzrósł z 179,76 miliardów Rs rok temu do 209,44 miliardów Rs w kwartale zakończonym w grudniu 2020 r., Podała firma w oświadczeniu dotyczącym BSE.

„Biorąc pod uwagę, że grupa zajmuje się produkcją turbin wiatrowych, które należą do priorytetowego sektora energii odnawialnej, kierownictwo uważa, że ​​wpływ tej (pandemicznej) epidemii na działalność i kondycję finansową Grupy tego nie zrobi”. być znaczący.

„Zarząd nie widzi żadnego ryzyka w zdolności Grupy do kontynuowania działalności i regulowania zobowiązań w terminie ich wymagalności” – powiedziała spółka.

Grupa zajmuje się produkcją turbin wiatrowych, a także oferuje usługi z tym związane w zakresie montażu, zaopatrzenia i uruchomienia (EPC), eksploatacji i utrzymania (O&M), a także wspólnej infrastruktury dla turbin wiatrowych oraz rozwoju projektów dla farm wiatrowych. rozważany jako pojedynczy obszar biznesowy.

Śledź nas i połącz się z nami , Facebook, Linkedin

READ  W Militsioner, wielcy gliniarze to dranie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *