Connect with us

Zabawa

Stranger Things: Emmy’s Making-of panel z 7 nominowanymi

Published

on

„Stranger Things” jest nominowane do 13 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego, więc zwołaliśmy specjalny panel okrągłego stołu z siedmioma nominacjami za serial science-fiction Netflixa: Dyrektor obsady Carmen Kubakierownik muzyczny Pola Noryprojektant protez Barrie GowerKierownik działu włosów Sarah Hindsgaulkoordynator kaskaderów Hiro Kodascenograf Chris Trujillo i redaktor Dziekan Zimmerman.

Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym mieście Hawkins w stanie Indiana, gdzie otwiera się portal do równoległego świata znanego jako Upside Down. A w czwartym sezonie stworzeniem, które wyłoniło się z tego mrocznego wymiaru, był Vecna, który psychicznie przeklął swoje ofiary. Jest grany przez Jamie Campbell Bower, a obsadzenie go było „trudne z wielu powodów” – wspomina Kuba. Częścią tego było utrzymywanie fabuły serialu w tajemnicy: „Oczywiście nie wolno nam było w żaden sposób rozmawiać o tym, jaka będzie postać”, więc nie mogli wykorzystać prawdziwych scen podczas przesłuchań. Ale aktor „wyraźnie zwracał uwagę na ton „Stranger Things”. Więc zrobił te sceny z tą samą energią i tonem, które są tak specyficzne dla naszego programu.

Więc musisz sprawić, żeby tak wyglądał. To był pierwszy sezon w serialu dla Gowera, który wcześniej zdobył trzy nagrody Emmy za makijaż protetyczny w Game of Thrones. „[Series creators] Oszroniony oraz Ross Duffer bardzo jasno mówili o tym, czego chcą od tej postaci” – wyjaśnia. Mieli również szkice koncepcyjne od kierownika ds. efektów wizualnych Michael Maher Jr., również nominowany do nagrody Emmy w tym roku, ale nadal był to „ośmiomiesięczna kompilacja” od stycznia do listopada 2020 r., Z trzymiesięcznym zamknięciem w połowie z powodu pandemii COVID-19. W końcu większość tego, co widzisz na wystawie, to praktyczna protetyka, subtelnie uzupełniona efektami wizualnymi.

READ  „Saint Maud” pojawi się w kinach pod koniec stycznia, kiedy film osiąga ważny termin - termin

Jeśli chodzi o stylizację włosów na wystawie, jednym z największych wyzwań Hindsgaul były czas i miejsce. Było „299 dni kręcenia, a potem kręciliśmy w wielu różnych klimatach, od minus 20 w Europie do 104 w Albuquerque”, więc „zdecydowali się zrobić dużo peruki”. I te peruki musiały stać zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami programu: „Możesz z nim pływać. Może się zamoczyć. Może latać w powietrzu. Musimy robić akrobacje”. Ale najważniejszym celem jest to, by aktor mógł naturalnie zadomowić się w postaci, ponieważ jeśli to nie zadziała, „po prostu będzie wyglądał jak facet w peruce, i to jest to, nie chcemy”.

„Skala i zakres” czwartego sezonu przyniosły „nową intensywność” procesowi projektowania produkcji Trujillo, ponieważ mieli „te cztery ogromne łuki fabularne, każdy z centralnymi zestawami”, jak więzienie, które Hopper (David port) odbywa się w Rosji, silos rakietowy na pustyni, gdzie Jedenastu (Millie Bobby Brown) pracuje nad odzyskaniem swoich mocy, oraz dom Creel, który odgrywa ważną rolę w rozwoju postaci Vecna. Ale „proces projektowania jest zasadniczo taki sam. Po prostu podkręciliśmy wagę. Rozszerzanie naszego świata poza Hawkins było świetną zabawą”.

Dla redaktora Zimmermana „zrównoważenie wszystkich różnych lokalizacji” było „jedną z największych trudności, jakie mieliśmy w tym sezonie”, ponieważ „wszystkie różne elementy „Stranger Things” były zawarte w „bardzo konkretnych sekcjach każdego konkretnego odcinka”. I nie chodziło tylko o odkrywanie różnych wątków rozgrywających się jednocześnie, ale o zrównoważenie tonu z komedią, dramatem, akcją i emocjonalnymi bitami. Ale pomimo tego, co mogło być karkołomnym tempem, „w tym sezonie trochę go spowolniliśmy… więc mogliśmy pozwolić, aby dramatyczne momenty rozegrały się trochę dłużej”.

READ  Media, treści i agencje: Podsumowanie trendów i spostrzeżeń na rok 2021

Szeroki zakres sezonu czwartego również sprawił, że Koda „była całkiem szalona”, „była na całym świecie i musiała zatrudniać kaskaderów z całego świata, od Polski i Litwy po Albuquerque i Atlantę”. A w tym roku akrobacje były tak duże”, w tym sceny walki z Demogorgonem w Rosji, wielokrotne strzelaniny i katastrofa helikoptera. „To [Duffer Brothers] Piszę takie wielkie rzeczy, aby naprawdę rzucić sobie wyzwanie, co mnie bardzo ekscytuje, ponieważ tylko sprawia, że ​​pracuję ciężej, aby coś do nich dostać.

W ten sposób nadzór nad muzyką Feldera pomaga powiązać to wszystko razem, wprowadzając piosenki z lat 80. do dźwiękowego pejzażu serialu. Te muzyczne wskazówki zawsze pomogły ustalić czas, miejsce i ton scen, ale sezon czwarty ma jedną z tych piosenek Kate Bush„Running Up That Hill (A Deal with God)” stał się crossoverowym hitem, zajmując pierwsze miejsca na światowych listach przebojów 37 lat po pierwszym wydaniu. „Zdecydowaliśmy o wielu zastosowaniach dla różnych odcinków”, wyjaśnia Felder o nabyciu praw do piosenki, „i ona ją uwielbiała”. „Odkryli, że jest wielką fanką serialu”, więc była „włączona”. podekscytowany”, aby móc wykorzystać tę piosenkę i uderzenie, które dostał on i inne piosenki „Stranger Things”.

Czy cała jej praca opłaci się w Emmy? Do tej pory serial zdobył 51 nominacji i siedem zwycięstw, w tym poprzednie za obsadę Kuby i montaż Zimmermana. Tegoroczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii Creative Arts Emmy 3 i 4 września, a następnie rozdania nagród Emmy w czasie największej oglądalności 12 września. Siedmiu powyższych artystów zaprezentuje swoje kategorie 4 września.

Teraz dokonaj swoich prognoz w Gold Derby. Pobierz naszą darmową i prostą aplikację Urządzenia Apple/iPhone lub Android (Google Play) konkurować z legionami innych fanów oraz naszymi ekspertami i redaktorami o najlepsze wyniki pod względem dokładności prognoz. Sprawdź naszych najnowszych mistrzów przewidywania. Następnie, czy możesz znaleźć się na szczycie naszych prestiżowych rankingów? Zawsze pamiętaj, aby aktualizować swoje prognozy, ponieważ wpływają one na nasze najnowsze kursy na torach, które przerażają hollywoodzkich szefów i gwiazdy. Nie przegap zabawy. Powiedz to i podziel się swoimi kwaśnymi opiniami na naszych słynnych forach, na których codziennie czai się 5000 menedżerów showbiznesu, aby śledzić najnowsze nagrody. Każdy chce wiedzieć: co myślisz? Kogo przewidujesz i dlaczego?

READ  Przekonany CEO Cineworld: „Byliśmy drugą co do wielkości siecią kin na świecie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.