Connect with us

Zabawa

„Najwyższy model”. Trzech półfinalistów BROKEN by CORONAVIRUS! „Nasze serce pękło, gdy nadeszła ta rzeczywistość”

Published

on

Ostatni odcinek Najwyższy model Zaczęło się od zaskakujących wiadomości. dlatego Zarażenie koronawirusem trzech półfinalistów – Patrycja, Dominic i ErnestNie mogła lecieć do Grecji na Tydzień Mody. Jury postanowiło więc zająć ich miejsce Karolina Kuczyńska i Mariuszktórzy zrezygnowali z programu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Zdałem sobie sprawę, że to już koniec, że nigdzie się nie wybieram. Jesteśmy całkowicie bezsilni – wytłumaczyła Patrycja zerwana przed kamerami.

Moja szansa została odebrana Czułem się, jakbym został uderzony w twarz Ernest narzekał.

Joanna Krupa: „Co za idiota myśli, że psy mogą zarazić koronawirusem”

Walka o finał odbyła się w malowniczych Atenach. Tam bohaterowie tego sezonu powinni wziąć udział w prawdziwych pokazach mody podczas Athens Exclusive Designers Week.

W ramach pierwszego wyzwania odcinka uczestnicy musieli samodzielnie stworzyć edytorial modowy, który został zainspirowany przebojem filmowym Mamma Mia. Mikołaj i & nbspKarolina utworzyli & nbspparę. Ich przeciwnikami byli Mariusz, Weronika i & nbspMaja. Biegając między lokacjami zdjęciowymi, producenci mieli okazję zapytać aspirujące modelki o ich życie miłosne. Karolina nie ukrywała, że ​​Mariusz, który wrócił do programu, cieszył się największą popularnością wśród dziewcząt.

bDjPraTh

Dziewczynom bardzo się to podobało, było, było, w niektórych momentach był ogień. Dziewczyny poprosiły Mariusza, żeby przeszedł przez dom bez koszulijest niechętny, ponieważ ma dziewczynę.

Mikołaj przyznał jednak, że przed przybyciem do Aten miał nadzieję, że Greczynki zrobią na nim większe wrażenie.

Według sędziów najlepiej wypadła ekipa Mikołaja i & nbspKaroliny.

bDjPraTi

Kolejnym wyzwaniem było dotarcie na miejsce czterech przesłuchań do pokazów Athens Fashion Week. Tym razem do zespołu dołączył Mikołaj z & nbspmalkcontent Mają.

To była nasza współpraca Trzymałem kartę w dłoni i śledziłem kierunek, podczas gdy ona starała się nie narzekać na swoje buty – & nbsp określone przed kamerami.

Dzięki okuciom projektanta Paris Valtadoros szybko stało się to oczywiste Weronika generalnie nie może chodzić. Cały czas kucała, co wyraźnie zniechęciło artystę.

bDjPraTj

W międzyczasie Maja i Mikołaj dołączyli do studia Kathy Heyndels. Kiedy 19-latek dotarł na miejsce, zdał sobie z tego sprawę nie wziął swojego portfolio z & nbspdom – & nbsp tak jak Ania Bałon w drugiej edycji. Jednak grecki projektant był bardziej wyrozumiały niż Anja Rubik kilka sezonów temu i & nbsp pozwól chłopcu wziąć udział w & nbspcastingu.

Vassilis Zaoulias okazał się najbardziej wymagającym artystą. człowiek Śmiał się z Mai, bo miała dość chodzenia w szpilkach. Nie podobał mu się też fakt, że dziewczyna miała tatuaże pod obojczykami. Weronika jednak grzebie swoje szanse podeptał jedno z jego dzieł.

Dziewczyny miały okazję wziąć udział w czterech pokazach, mężczyźni tylko na dwóch. Ostatecznie Maja i Karolina otrzymały propozycję dołączenia do „cyklu” wydarzeń. Mikołajowi zaproponowano dwa outlety, a & nbspWeronika i & nbspMariusz trzy – & nbspjeden projektantów specjalizujących się w modzie damskiej znaleźli męski strój pasujący do 25-latki.

Super fajnie, Polska rządzi, bez gówna – & nbsp podsumowała wspólne wysiłki ekipy 9. sezonu serialu Karolina.

bDjPraTk

Coś w rodzaju greckiej tyszki, ale tak naga, wydaje się taka zabawna – & nbsp stwierdził po spotkaniu z fotografem Mikołajem.

Mariusz wykonał zadanie znakomicie. Maja poczuła się jak ryba w aparacie przed aparatem, Karolina miała problemy z biustonoszem, a Mikołaj na sesji sprawdził się na tyle, że fotograf nawet wyznał swoją miłość.

Będzie dużo pracował – & nbspowiadając artyście po wykonaniu zdjęć z & nbspMikołajem.

Tylko Veronica nie była w stanie pokazać wdzięku ani charyzmy z & nbspsie.

Kiedy Asia to widzi, wiesz, czego chcesz. Popychamy cię, a ty mówisz: „Będzie”. Zastanów się, czy tego chcesz – Veronica była rozczarowana swoim nastawieniem Dawid Woliński.

Dziewczyna nie mogła znieść fali emocji i płakała.

Przed wydaniem wyroku Joanna Krupa skontaktował się z trzema półfinalistami, którzy nie mogli pojawić się w Grecji z powodu zakażenia koronawirusem.

Nasze serca pękły, gdy nadeszła ta rzeczywistość. Dajemy Ci szansę na walkę o finał. Kiedy wrócimy do Warszawy, czeka nas szczególne wyzwanie – & nbsp pojawił się przed zaskoczonym Ernestem, Patrycją i & nbsp Dominikiem Joasią.

Tytuł zwycięzcy tego odcinka trafił w ręce Mikołaja. Weronika została upomniana przez jury, ale Joanna Krupa i & nbspKatarzyna Sokołowska jednogłośnie przyznała, że ​​dziewczyna jest jedną z najpiękniejszych uczestniczek & nbsp9 & nbsp9 & nbspedycji programu i dała jej kolejną szansę. Nikt nie został wyeliminowany.

Kto według Ciebie ma największe szanse na zdobycie głównej nagrody?

bDjPraTC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *