Connect with us

technologia

Steve i Alex z Minecrafta to najnowsze postacie, które dołączyły do ​​Super Smash Bros.Ultimate

Published

on

Nintendo ujawniło dziś rano, że Steve i Alex z Minecraft jest dodawany do listy znaków w Super Smash Bros. Ultimate dla konsoli Nintendo Switch. To drugie ogłoszenie o postaci w Fighter Pass Vol. 2 DLC, dostępne za 29,99 $, po min. bronie. Do DLC pozostało czterech nowych wojowników.

W krótkiej prezentacji szybki podgląd pokazał Steve’a w akcji i zagrał w specjalnym Minecraft-tematyczny etap. Gracze mogą grać jako Steve lub Alex i zamiast tego przejść na Endermana lub zombie. Dyrektor gry Masahiro Sakurai stwierdził po ogłoszeniu, że Steve and the Blocky Minecraft Styl był wielkim wyzwaniem dla zespołu. Powiedział: „Musimy zrewidować wszystkie nasze istniejące kroki, aby można było w nich umieścić bloki”.

Program zostanie wyemitowany w sobotę 3 października o godzinie 10:30 ET / 7:30 czasu PT, który zagłębia się w ich styl gry. Wtedy też zostanie ogłoszona data premiery postaci.

Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie wskoczyłeś do gry, dostępna jest pierwsza Przepustka Fighters jako dodatek za 24,99 $, dodał kilka interesujących postaci do swojej już zapakowanej listy. Dostaniesz Dragon Quest XIBohater Banjo-Kazooie, Byleth out Znak ognia: trzy domy, Joker z Osoba 5, i Fatalny gniewTerry Bogard.

Możesz ponownie obejrzeć ogłoszenie tutaj (przejdź do 29:42).

READ  Sony Direct PS5 doładowania potwierdzone na dziś – czas i jak je zdobyć
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.