Connect with us

Świat

STANY ZJEDNOCZONE. Wiadomość wysłana przez seryjnego mordercę „Zodiac” została odszyfrowana. Po 51 latach | Wiadomości ze świata

Published

on

FBI potwierdziło, że kod wiadomości został złamany 51 lat po tym, jak został wysłany do San Francisco Chronicle przez seryjnego mordercę zwanego „Zodiac”.

Mam nadzieję, że spodoba ci się złapanie mnie. W programie telewizyjnym to nie ja podniosłem moją sprawę [do programu zadzwonił mężczyzna podający się za “Zodiaka” – przyp. red.]. Nie boję się komory gazowej, bo wcześniej wyśle ​​mnie do raju. Teraz, gdy mam dość niewolników, by pracować dla siebie, a wszyscy inni, gdy dotrą do raju, nie mają nic, boją się śmierci. Nie boję się, bo wiem, że moje nowe życie w raju śmierci będzie łatwe

– To jest wiadomość od „Zodiaku”. Oryginał zawierał błędy ortograficzne.

Seryjny morderca nigdy nie został złapany

Według San Francisco Chronicle to nie jedyna zaszyfrowana wiadomość przypisywana zabójcy. Pozostają jeszcze dwa do odkrycia – jeden z nich może zawierać imię zabójcy.

Morderca, którego nigdy nie złapano, zamordował pięć osób w San Francisco Bay Area pod koniec lat sześćdziesiątych XX wieku BBC. Niektórzy z nich zostali zastrzeleni, a inni dźgnięci. Jednak w listach do gazet twierdził, że zabił 37 osób. Atak zodiaku przeżyły dwie osoby.

Zabójca jest nadal poszukiwany.

Obejrzyj wideo
Policjanci “X-Archiv” doprowadzili 23 lata temu do aresztowania podejrzanego o popełnienie morderstwa.

READ  Niemcy. Molestowanie seksualne w religijnym sierocińcu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *