Connect with us

Nauka

Stagwell (STGW) przejmuje nową firmę Galaxy, aby przekształcić rozwiązania handlu internetowego dla globalnych klientów

Published

on

Stagwell (STGW) przejmuje nową firmę Galaxy, aby przekształcić rozwiązania handlu internetowego dla globalnych klientów

„Cieszymy się, że możemy powitać Brand New Galaxy na platformie Stagwell, rozszerzając zasięg naszej globalnej oferty e-commerce. Najnowocześniejsza technologia e-commerce i transformacji cyfrowej to kolejny powód, dla którego klienci wybierają Stagwell zamiast tradycyjna spółka holdingowa”, powiedział Mark PennPrezes i dyrektor generalny Stagwell.

BNG dołączy do Stagwell Media Network, globalnej społeczności wiodących agencji wielokanałowych, które współpracują, aby dostarczać przyszłościowe rozwiązania oparte na wiedzy cyfrowej, danych, technologii i mediach. Oprócz uzupełniania możliwości firmy Stagwell w zakresie transformacji cyfrowej opartej na danych, BNG oferuje szereg dostosowanych rozwiązań, które przyspieszają kompleksowy handel wielorynkowy, w oparciu o międzynarodowe spostrzeżenia, które przekładają się na możliwości rynku lokalnego.

„To niesamowicie ekscytujące powitanie Brand New Galaxy i jej zespołów kierowniczych w Stagwell Media Network” – powiedział James Townsend, globalny dyrektor generalny Stagwell Media Network i jej globalnej agencji medialnej Assembly. „Ich głębokie i rozległe doświadczenie we wszystkich dziedzinach związanych z handlem internetowym jest doskonałym uzupełnieniem naszego rosnącego portfolio wielokanałowych agencji medialnych. Dodanie BNG jest naturalnym i pionierskim kolejnym krokiem dla naszej sieci, aby jeszcze bardziej wzmocnić nowoczesnego marketera dzięki bardziej zintegrowanym rozwiązaniom w całej sieci pełne spektrum usług marketingowych.”

Jako część Stagwell Media Network, Brand New Galaxy będzie nadal sprzedawany pod marką BNG, oprócz współpracy z innymi członkami Stagwell Media Network.

Piotr MorkowskiDyrektor generalny Brand New Galaxy Holding powiedział: „BNG narodziło się jako rodzima firma e-commerce, a w ciągu ostatnich pięciu lat niesamowitego wzrostu zbudowaliśmy unikalny, światowej klasy zestaw funkcji, aby wspierać naszych globalnych klientów przez cały czas do kupienia. Zbudowanie globalnego biznesu liczącego 600 ekspertów w mniej niż pięć lat jest niemałym osiągnięciem, ale z niecierpliwością czekamy na zrobienie o wiele więcej. Połączenie sił z siecią Stagwell Media Network na tym etapie naszej podróży w ramach -rynek to najlepszy sposób na jeszcze szybszy rozwój i realizację naszych ambicji.”

READ  Globalne obciążenie sprawami Covid przekracza 361,8 miliona: Uniwersytet Johnsa Hopkinsa

Sieć Stagwell Media Network jest teraz domem dla ponad 3500 ekspertów rozmieszczonych na całym świecie w ponad 20 krajach i 40 biurach, zarządzających prawie 5 miliardów dolarów przeciętny. Sieć oferuje media omnichannel, oparte na danych i wiedzy cyfrowej, które rzucają wyzwanie przestarzałym modelom mediów starszych gigantów reklamowych. Przejęcie BNG następuje po styczeń 2022 przejęcie Goodstuff Communications, jednej z Zjednoczone Królestwa wiodące niezależne agencje medialne wspierające skalę i globalną obecność Stagwell poprzez aktywację lokalną.

Warunki umowy nie zostały ujawnione.

O Stagwell Inc.
Stagwell to wymagająca sieć stworzona, aby zmienić marketing. Zapewniamy kreatywną wydajność na dużą skalę dla najbardziej ambitnych marek na świecie, łącząc kreatywność zmieniającą kulturę z najnowocześniejszą technologią, aby harmonizować sztukę i naukę marketingu. Kierowani przez przedsiębiorców, ponad 10 000 naszych ekspertów w ponad 34 krajach jest zjednoczonych w jednym celu: zwiększać efektywność i poprawiać wyniki biznesowe dla Twoich klientów. Dołącz do nas na www.stagwellglobal.com.

O Stagwell Media Network
Stagwell’s Media Network to grupa wiodących agencji omnichannel, które są domem dla ponad 3500 ekspertów z rozległą globalną obecnością w ponad 40 biurach w 20 krajach, zarządzając prawie 5 miliardów dolarów przeciętny. Agencje obejmują Ustawić, zupełnie nowa galaktyka, Agencja MMI, Dobra rzecz oraz Grasondoradztwo kreatywne WENTYLACJASpecjalista B2B multiviewwielojęzyczna agencja treści Lokalizacjaoraz eksperci od podróży i mediów Atrament. Sieć oferuje marketerom bardziej dynamicznego partnera dla globalnych rozwiązań B2B i B2C obejmujących dane, technologię, media i kreatywność, aby przyspieszyć rozwój firm marek na całym świecie.

O nowej Galaxy
Brand New Galaxy to szybko rozwijający się wiodący dostawca rozwiązań marketingowych i technologicznych zaprojektowanych w celu napędzania handlu i cyfrowej transformacji marek. założony w Warszawa, Polskaw 2017 roku BNG rozrosło się do ponad 600 pracowników z biurami w Europa, Ameryka północnai Bliski Wschód. BNG otrzymało tytuły „Debiut Roku 2018”, „Sukces Roku 2019 i 2020” oraz „Wzrost Roku 2021” w prestiżowym rankingu agencji PRESS Magazine, potwierdzając swoją pozycję jako dynamiczna agencja globalna. Oparte na danych podejście BNG sprawia, że ​​marki są bardziej powiązane z konsumentami w złożonych ekosystemach marketingowych i technologicznych. Daje to ponad 150 markom i klientom z listy Fortune 500 prawdziwego partnera strategicznego, zarówno na skalę globalną, jak i lokalną.

READ  Niezależny wydawca założony w Nowym Jorku znajduje nowy dom w Dolinie

Kontakt:
Beth Sidhu
[email protected]
+1. 202 423,4414

ŹRÓDŁO Stagwell Inc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *