Connect with us

technologia

Square Enix twierdzi, że nie jest na sprzedaż i odrzuca plotki o przejęciu

Published

on

Aktualizować: Square Enix odpowiedział teraz na raport Bloomberg Japan, twierdząc, że może być bliski zakupu.

W nowym komunikat Wydany prasie Square Enix twierdzi, że nie rozważa sprzedaży firmy i nie otrzymał żadnych ofert. Możesz przeczytać pełne wyjaśnienie poniżej.

„Bloomberg ogłosił dzisiaj, że kilku kupujących jest zainteresowanych nabyciem Square Enix. Jednak niniejszy raport nie jest oparty na ogłoszeniu SQUARE ENIX HOLDINGS CO., LTD.

Nie rozważamy sprzedaży firmy ani żadnej części jej działalności i nie otrzymaliśmy od żadnej strony trzeciej oferty nabycia firmy lub jakiejkolwiek części jej działalności. „

Chociaż pomysł, że Square Enix jest wspierany przez jednego z gigantów gry, brzmi na początku ekscytująco, prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli będzie mógł pozostać niezależny. Ponieważ Bethesda jest teraz pożerana przez Microsoft, jest szansa, że ​​nowe gry pojawią się na Switchu i PlayStation ze studia rzadziej z dnia na dzień;; Jeśli studio pozostanie niezależne, istnieje znacznie większa szansa, że ​​wszyscy gracze, niezależnie od systemów domowych, będą mogli cieszyć się nowościami.


Artykuł oryginalny (piątek, 16 kwietnia 2021, 03:15 czasu polskiego): Square Enix, być może ostatnio najbardziej znany z wydawania takich gier jak Marvel’s Avenger, Balan Wonderworld i Foryśpodobno przyciągnął uwagę kilku kupujących.

Te informacje pochodzą z platformy wiadomości finansowych CTFN za pośrednictwem raportu Bloomberg Japan, w którym stwierdzono, że kilku potencjalnych nabywców wykazało zainteresowanie japońską firmą zajmującą się grami. Wszystko to jest cytowane według dwóch bankierów CTFN, którzy są „zaznajomieni z tą sprawą”.

Nie jest jasne, czy ci kupujący są zainteresowani działem gier Square Enix, czy też kupnem całej firmy.

Niektórzy analitycy branżowi wkradli się z własnymi przemyśleniami i teoriami, sugerując, że może to nic nie znaczyć:

READ  Francuski rząd zakazuje angielskich słów związanych z grami, takich jak „eSports”

Jeśli jeszcze coś usłyszymy o tej historii, z pewnością damy Ci znać.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.