Connect with us

Zabawa

Sophie Okonedo, Billy Howle i Denis O’Hare dołączają do „Infinite Storm” – Deadline

Published

on

EKSKLUZYWNY: Nominowana do Oscara Sophie Okonedo (Hotel Rwanda), początkujący aktor Billy Howle (Król wyjęty spod prawa), Zdobywca Tony Denis O’Hare (Amerykański horror) i Southside z tobą Ucieczka Parkera Sawyera dołączyła do Naomi Watts w thrillerze survivalowym Nieskończona burza.

Małgorzata Szumowska (Nigdy więcej śniegu) jest oparta na prawdziwej historii Pam Bales (Watts), matki, pielęgniarki i przewodnika górskiego, która była na samotnej wędrówce w górę Mount Washington, kiedy złapała ją burza śnieżna, w wyniku której odważnie uratowano nieznajomego (Howle )), gdy spadła na nich zarówno noc, jak i burza.

Zdjęcia główne w Europie zaczynają się na początku przyszłego tygodnia. Niedawno firma Bleecker Street zakupiła w przedsprzedaży prawa w USA, podczas gdy Sony Pictures Worldwide Acquisitions przetwarza film na arenie międzynarodowej.

Naomi Watts podpisuje kontrakt z CAA

Napisane przez Josha Rollinsa na podstawie artykułu Ty Gagne Wysokie miejsca: ślady na śniegu prowadzą do emocjonalnego ratunkuFilm jest produkowany przez Celine Rattray z Maven Screen Media, Trudie Styler i Jenny Halper z Naomi Watts dla JamTart Productions oraz przez Petera i Michaela Sobiloffów.

Producentami wykonawczymi są Nic Marshall, Josh Rollins, Małgorzata Szumowska, Jason De Beer, Andrew Karpen i Kent Sanderson. Projekt przyniósł do Maven Jenny Halper.

Szumowska Nigdy więcej śniegu został niedawno wybrany jako polski uczestnik międzynarodowego Oscara 2021.

Okonedo pojawiło się niedawno w serwisie Netflix Zerwany i wkrótce pojawi się w nadchodzącym programie Amazon TV Koło czasu i funkcji Śmierć na Nilu. Howle pojawił się niedawno w serialach BBC i Netflix Wąż i BBC MotherFatherSon do Richarda Gere. Podczas pandemii również zaczął się owijać Bestia musi umrzeć naprzeciwko Jareda Harrisa i Cush Jumbo.

Sawyers kończy obecnie thriller z Guyem Ritchiem Pięć oczu. O’Hare pojawił się niedawno w oczekiwanym serialu HBO Jossa Whedona Nevers.

Producenci Maven aktywnie angażują się w wysuwanie kobiecych ról i twórców na pierwszy plan w swoich filmach, co zostało potwierdzone zarówno w ich nadchodzących projektach, jak i filmach Nieskończona burza. Amy Koppelman obecnie reżyseruje w postprodukcji Łyk powietrza z Amandą Seyfried, Paulem Giamattim i Camille Griffin cicha noc z Keirą Knightley, Lucy Punch, Lily Rose Depp i Matthew Goode.

READ  Rovio Entertainment Oyj: Darkfire Heroes pojawi się na całym świecie w kwietniu!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *