Connect with us

Zabawa

Sony wyda film stworzony za pomocą twórcy gier na PlayStation Dreams

Published

on

Sony Pictures Classics zabezpieczyło prawa do filmu animowanego pt Zimowa wycieczka, z których niektóre są tworzone za pomocą narzędzia do tworzenia gier PlayStation sny. Według spotkanieŁączący żywych aktorów z CG i ręcznie malowaną animacją, film jest adaptacją zestawu 24 piosenek na głos i fortepian Franza Schuberta zimowa wycieczka. Opowiada historię zakochanego poety, który wyrusza w niebezpieczną podróż, która zabiera go przez góry i śnieg do Bawarii w 1812 roku.

sny został pierwotnie stworzony przez Media Molecule, studio stojące za nim Mała duża planeta, na PS4. Studio przewidziało to jako sposób na tworzenie „sztuki, filmów i gier wideo” od samego początku, a kiedyś opisaliśmy to jako „silnik, pakiet edukacyjny i platformę dystrybucyjną w jednym”. Od tego czasu ludzie używają go do tworzenia własnych realistycznych gier wizualizacje natury, wciągające wrażenia jej ulubionych filmów, m.in. inne rzeczy. Zimowa wycieczka, ale podobno będzie to pierwszy raz sny wykorzystane do filmu fabularnego.

Film nie ma jeszcze daty premiery, ale zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu we Wrocławiu, z udziałem Johna Malkovicha i Jasona Isaacsa. Prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim będzie gotowy do premiery. Jeśli chodzi o sny sam, jest obecnie w sprzedaży w Sklep PlayStation w USA za 10 USD i zawiera rotacyjną listę najbardziej kreatywnych gier stworzonych za pomocą tego narzędzia.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  „Rolnik szuka żony”. Kibice są zaniepokojeni związkiem Pawła z Martą: „Pochodzą z DWÓCH RÓŻNYCH ŚWIATÓW”.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.