Connect with us

Zabawa

Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra. Wypowiedź Małgorzaty Kożuchowskiej. „Co zrobiłeś?”

Published

on

Sonia Bohosiewicz Nie stroni od aktywności fizycznej i chętnie dzieli się swoimi przygodami w mediach społecznościowych. Jednak jej ostatni występ zakończył się inaczej, niż ktokolwiek się spodziewał. Przypomnijmy, że aktorka niedawno wyjechała na wakacje na Mazury. Jednak ostatnie dni wakacji Mai nie należały do ​​najszczęśliwszych. Bohosiewicz trafiła do szpitala, co zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Sonia Bohosiewicz złamała żebra

Sonia pokazała film ze szpitalnego łóżka, w którym wyjaśniła, że ​​złamała żebra i bała się o kręgosłup. Raport pokazuje, że gwiazda ma obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego.

Co potrafi adrenalina. Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, który wręczył nagrody Festiwalu Aktorstwa i Reżyserii Filmowej. Na scenie prawie nie było bólu. Potem Piotrek Gąsowski zdjął mi szpilki i garnitur (za co Piotr, bardzo dziękuję!) I z minuty na minutę było gorzej … Gdy dotarliśmy do Warszawy, oszalałem. Czy ktoś tu złamał lub połamał żebra? Ból w skali od 1 do 10? Daję 8 i 2 ze strachu przed kręgosłupem – czytamy pod zdjęciem aktorki.

Pod najnowszym postem są słowa wsparcia. Nie tylko od fanów, ale także od kolegów.

O MÓJ BOŻE! Mam nadzieję, że jesteś już pod fachową opieką i że jest Ci łatwiej. A propos, co zrobiłeś? – napisała Małgorzata Kożuchowska.

Nie trzeba było czekać na odpowiedź. Jednak wypadek został zgłoszony przez obserwatora Sonia.

Myślała, że ​​jest w domu, a nie z koleżanką, i zeszła na dół, gdzie były schody – czytamy w odpowiedzi.

Redaktorzy Plotki chcą, aby Sonia wyzdrowiała.

READ  Filmy po prostu cię nie satysfakcjonują, kiedy nie możesz zobaczyć teatru
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *