Connect with us

Zabawa

Sobota Trzy do zobaczenia: darmowe komiksy, wirtualna sztuka w Polsce i Bourdain w filmie

Published

on

Treść artykułu

Darmowy dzień komiksu: Czasami zapominamy, że duża część naszej kultury ekranowej pochodzi z mediów drukowanych, zwłaszcza z komiksów. W soboty po mieście w różnych sklepach, takich jak Variant Edition, WonderHarbour Comics i Warp 2 (zadzwoń do swojego ulubionego miejsca, aby potwierdzić) Dzień darmowego komiksu jest dokładnie tym, na co wygląda, szansą na zdobycie mnóstwa darmowych materiałów do czytania. Coroczna impreza została przełożona z maja ze względu na to, że już wiadomo co. Niezależnie od tego, czy lubisz Archiego, Gwiezdne Wojny, czy starych dobrych superbohaterów, takich jak Spider-Man i Kleszcz, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Treść artykułu

Hobbes to prawdziwa gwiazda WonderHarbour Comics, poznaj go w sobotę! Fot. Fish Griwkowsky /jpg

Detale: Całą sobotę w księgarniach z komiksami w mieście, za darmo

Drukarnie kanadyjskie w Polsce: Ta wirtualna galeria to prawdziwa gra wideo na poziomie Map Google, gdy poruszasz się po krakowskiej galerii Akademii Sztuk Pięknych. Wystawa nosi nazwę ProTO-type(s): Experimental Contemporary Canadian Printmaking, a wśród 21 kanadyjskich artystów znajdują się: Derek Besant, Sean Caulfield, John Dean, Karen Dugas, Alexandra Haeseker, Bernd Hildebrandt, Liz Ingram, Walter Jule i Jewel zobaczyć Shawa. Naprawdę warto to zobaczyć, a możesz zobaczyć drobne szczegóły, aż po zakrzywione papiery wiszące na ścianach.

Odwiedź stronę Harcourt House, aby uzyskać dostęp do tego imponująco żeglownego wirtualnego show w Polsce.
Odwiedź stronę Harcourt House, aby uzyskać dostęp do tego imponująco żeglownego wirtualnego show w Polsce. Zdjęcie dostarczone przez /jpg

Detale: Do 24 sierpnia godz harcourthouse.de, za darmo

Roadrunner: film o Anthonym Bourdainie (2021): Film dokumentalny Morgana Neville’a miał swoją premierę w Tribeca i śledzi życie i czasy zmarłego szefa kuchni celebryty i podróżnika Anthony’ego Bourdaina. Niektórzy byli zdenerwowani, że film wykorzystał sztuczną inteligencję do odtworzenia głosu Bourdaina, ale poza tym zyskał uznanie krytyków i nie oszukujmy się, każda szansa na spędzenie czasu z tą niesamowitą i skomplikowaną postacią jest doświadczeniem pouczającym, a wspaniały David Chang jest koniec, jeśli potrzebujesz tylko trochę dodatkowej zachęty.

READ  WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone'a

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *