Connect with us

Sport

Słuchaj strumieni audio WSZĘDZIE dla entuzjastów sportu w największym barze sportowym w Polsce

Published

on

Rozwiązanie Audio-over-IP firmy Listen Technologies zapewnia gościom wyraźnie słyszalny dźwięk z dowolnego ekranu w przestronnym, czteropiętrowym pomieszczeniu NINE9 – nazwanym na cześć legendarnego piłkarza i numeru gracza Roberta Lewandowskiego, który jest jego współwłaścicielem – niezależnie od tego, gdzie się znajdują

Opublikowano: 28 kwietnia 2022

Polski dystrybutor ESS Audio dostarczył instalację AV dla największego w Warszawie kompleksu barów sportowych i restauracji, która wykorzystuje Listen EVERYWHERE, rozwiązanie audio-over-IP firmy Listen Technologies, aby goście słyszeli dźwięk z dowolnego ekranu w pomieszczeniu. ważne gdzie jesteś.

Nazwany na cześć legendarnego polskiego piłkarza i współwłaściciela Roberta Lewandowskiego, NINE9s to przestronny, czteropiętrowy, wieloekranowy obiekt z restauracją, barami sportowymi i dużymi salami wielofunkcyjnymi. Planując miejsce, celem Lewandowskiego było stworzenie przestrzeni, w której goście mogliby oglądać i słuchać wydarzeń sportowych na wielu ekranach z dowolnego miejsca w restauracji i barze – a rozwiązaniem z wyboru było Słuchanie WSZYSTKIEGO.

„Nasz partner AV, przy naszym wsparciu, dostarczył na miejsce wszystkie ekrany AV, audio, LCD i LED, aby zapewnić gościom i właścicielom absolutnie najlepsze wrażenia sportowe w barze sportowym” – wyjaśnił Witold Karalow, dyrektor generalny ESS Audio. „Możesz oglądać i słuchać swojego ulubionego kanału sportowego, kiedy jesz w restauracji, pijesz drinka w barze, a nawet idziesz do łazienki, aby nie przegapić ani sekundy gry”.

Goście NINE9s pobierają darmową aplikację „Słuchaj WSZĘDZIE” na swój smartfon, wybierają preferowany kanał audio i przesyłają dźwięk do swojego smartfona. Możesz słuchać dźwięku przez słuchawki lub wkładki douszne podłączone do smartfona. Mogą również przesyłać strumieniowo dźwięk ze swoich smartfonów do słuchawek lub aparatów słuchowych z obsługą Bluetooth.

Oznacza to, że gdy NINE9s pokazuje różne mecze Ligi Mistrzów na różnych ekranach w tym samym pomieszczeniu, goście mogą dostroić się do preferowanego kanału audio i wyraźnie słyszeć akcję pomimo rozmów w pobliżu i hałasu otoczenia lub odległości od ekranu.

READ  Największe problemy Legii. Czesaw Michniewicz Pika nona musi się z tym zmierzyć

Aby zapewnić spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, jakie nasz klient przewidział dla swoich gości, wybraliśmy Słuchaj WSZĘDZIE. Wiedzieliśmy, że system zawsze zapewni czysty dźwięk bezpośrednio gościom, bez względu na to, gdzie się znajdują” – dodał Karalow. „Dzięki funkcji Listen EVERYWHERE goście mogą łatwo znajdować, wybierać i przełączać kanały, aby słuchać dźwięku z ulubionego ekranu i zanurzyć się w akcji. Jako integrator gorąco polecam i instaluję systemy Listen Technologies, ponieważ wiem, że jakość ich produktów jest wyjątkowa.”

Sam Nord, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży kanałów, Listen Technologies, podsumował: „Właściciele Sports Temple NINE9 rozważyli każdy szczegół przestrzeni i zaprojektowali ją z myślą o zapewnieniu gościom jak najlepszych wrażeń fanom. Cieszymy się, że Sports Temple NINE9s wybrało nasze rozwiązanie Audio przez Wi-Fi, aby przesyłać strumieniowo dźwięk z gier do gości i dostarczać spersonalizowane treści za pośrednictwem ich inteligentnych urządzeń”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.