Connect with us

technologia

Skyliner pełen bąbelków | EurobuildCEE

Published

on

Coca-Cola Poland Services podpisała umowę najmu na prawie 2400 m² w biurowcu Skyliner w Warszawie. Na początku 2023 roku firma przeniesie swoją polską siedzibę do flagowej inwestycji Grupy Karimpol przy Rondzie Daszyńskiego.

Coca-Cola Poland Services to spółka zależna giganta napojów bezalkoholowych The Coca-Cola Company, którego marki obecne są w ponad 200 krajach na całym świecie. Coca-Cola Poland Services, która przeniesie do nowego biura ponad 110 pracowników, zapewnia wsparcie marketingowe dla marek Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley i Cappy, a także jest właścicielem marek Kropla Beskidu i Kropla Delice.

Od czasu zablokowania pandemii staramy się dostosować Skyliner do zmieniających się wymagań nowego modelu pracy biurowej, z którym borykają się firmy na całym świecie. Podpisanie kontraktu z Coca-Colą to kolejne potwierdzenie, że nasza droga się powiodła.
Andreas Prokes, partner zarządzający i współwłaściciel Grupy Karimpol

Najemcę w tej transakcji reprezentowała firma JLL, a firmę CBRE – Karimpol.

Wśród najemców budynku są już Mindspace, MicroStrategy, Dom Maklerski X-Trade Brokers (XTB), DXC Technology i Luxoft, Oddział Ubezpieczeń Colonnade w Polsce, iTechArt, Booksy, Bolt, Mindspace, Onwelo, Capital.com, Tarkett i Wento. W biurowcu mieści się również restauracja typu „meet and eat” grupy Nutri Mind oraz kawiarnia-piekarnia Gorąco Polecam.

Skyliner to najnowsze osiągnięcie Grupy Karimpol. Oferuje 49 000 m² powierzchni do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Posiada dwukondygnacyjny sky bar na wysokości 165 m. Planowany jest pięciokondygnacyjny parking na 428 samochodów ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych oraz miejsca postojowe na 330 rowerów ze wszystkimi udogodnieniami dla rowerzystów. Budynek posiada certyfikat BREEAM Excellent i jest zasilany w 100% odnawialnymi źródłami energii. Zaprojektowała go pracownia APA Wojciechowski.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *