Connect with us

Zabawa

Skims Kim Kardashian wprowadza na rynek nową kolekcję typu „wszystko w jednym”

Published

on

Obraz za pośrednictwem publicysty

Od studiowania prawa po codzienne ataki internetowe, Kim Kardashian robi wszystko i podobno wszystko na raz. A teraz wprowadza tę mentalność „wszystko w jednym” do swojej firmy produkującej bieliznę modelującą Skimy wraz z wydaniem najnowszej kolekcji marki all-in-one o odpowiednim tytule.

Nowa odzież Skims służy zarówno jako odzież wewnętrzna, jak i zewnętrzna i została udostępniona na stronie internetowej Skims we wtorek i służy jako „druga skóra” dla fanów marki.

Spojrzenie z najnowszej kolekcji Skims Kim Kardashian

Obraz za pośrednictwem skimów

Wśród nowości znalazły się: romper all-in-one na ramię, romper all-in-one, romper all-in-one z okrągłym dekoltem, romper all-in-one z okrągłym dekoltem, kombinezon bez rękawów all-in-one oraz All-In-One Long Sleeve Mid Mid Udo Onesie – wszystkie kosztują od 88 do 128 USD.

Spojrzenie z najnowszej kolekcji Skims Kim Kardashian

Obraz za pośrednictwem skimów

Przytulne nowe stylizacje Kim są określane przez markę jako „bardzo pochlebne dla każdego ciała” i „najbardziej innowacyjna aktualizacja naszej charakterystycznej bielizny modelującej do tej pory”.

Spojrzenie z najnowszej kolekcji Skims Kim Kardashian

Obraz za pośrednictwem skimów

Oczywiście Kim założył markę w 2018 roku i od tego czasu widział, jak eksploduje – dzięki niedawnej współpracy z Fendi przynieś imponujący 1 milion dolarów w zyskach w ciągu zaledwie jednej minuty dostępności, zanim wszystko zostanie wyprzedane, według TMZ. Publikacja poinformowała również, że 300 000 osób zapisało się na listę oczekujących na wprowadzenie.

Sam Kim cieszy się Staten Island z Pete Davidsonem i duetem rzekomo Wynajmij prywatny teatr w kinach Atrium Stadium na weekend, aby zobaczyć pokaz Lady Gagi i Adama Drivera Dom Gucciego Film. Właściciel teatru Jesse Scarola powiedział TMZ że Sobotnia noc na żywo gwiazda zwykle odwiedza „co najmniej raz w miesiącu z przyjaciółmi”, ale oczywiście nowojorczycy chętnie rzucili okiem na Kim.

Fani skisów mogą rzucić okiem na najnowszą ofertę, a mianowicie dostępne online tutaj.

READ  1,5 mln euro na wartość badawczą nadawców publicznych

Powiązane artykuły

Bardziej złożony

Zarejestruj się na Kompleksowy newsletter za najświeższe wiadomości, wydarzenia i wyjątkowe historie.

Podążać kompleks na: Facebook, Świergot, Instagram, youtube, Snapchat, Tik tak

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.