Connect with us

Zabawa

Shia LaBeouf pisze scenariusz filmu o Auschwitz dla reżysera Abela Ferrary

Published

on

Shia LaBeouf pisze scenariusz filmu o Auschwitz dla reżysera Abela Ferrary

Minęło trochę czasu, odkąd Shia LaBeouf miał wielki moment filmowy po Honey Boy z 2019 roku i kontrowersjach, które towarzyszyły aktorowi od tamtej pory.

Ale już wiemy, jaki będzie następny film Shia LaBeoufa, film o Auschwitz, który wyreżyseruje Abel Ferrara. Para ostatnio pracowała razem przy dramacie religijnym Ojca Pio [read our review here]i porozmawiaj z Scena filmowaAbel Ferrara opowiedział o pracy z LaBeouf i o tym, jak ich ostatnia współpraca skłoniła ich do zajęcia się tą nawiedzoną historią.

Ferrara mówi The Film Stage: „To naprawdę dobry człowiek. On ma się naprawdę dobrze. Poszedł i nakręcił film Coppoli. Więc był jeden z tych filmów, prawda? Myślę, że, Ojca Pio Zajęło to 15 lub 20 dni, a on miał cztery dni, więc nie został tam długo; ale co tam, było dobrze i pracuje. I pracujemy razem nad filmem – pisze coś o Auschwitz, o czym myślimy”.

Auschwitz był kompleksem ponad 40 obozów koncentracyjnych i obozów zagłady prowadzonych przez nazistowskie Niemcy na terenie okupowanej Polski. Według doniesień w latach 1940-1945 w tym miejscu zginęło 1,1 miliona ludzi.

LaBeouf opisał siebie jako Żyda, ale w wywiadzie z 2007 roku aktor stwierdził, że religia „nigdy nie miała dla niego sensu”. Chociaż wydaje się, że sytuacja uległa zmianie po jego pracy nad katolickim Ojcem Pio, w maju tego roku powiedział mediom, że „obecnie przechodzi Zakon Chrześcijańskiej Inicjacji Dorosłych” i planuje wkrótce nawrócić się na swoją wiarę.

Najbardziej znany ze swojej pracy jako aktor, LaBeouf wystąpił w różnych filmach Transformers i niezliczonych projektach artystycznych. Napisał i wyreżyserował kilka filmów krótkometrażowych i widział swój własny „autobiograficzny” dramat Skarb spotkała się z dużym uznaniem w 2019 roku.

READ  Netflix osiąga europejski wskaźnik treści na poziomie 30% na prawie wszystkich głównych rynkach w regionie | Aktualności

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *