Connect with us

Zabawa

Sexify w serwisie Netflix: data premiery, obsada, fabuła i zwiastun

Published

on

Wszyscy wiemy, jak Netflix, gigant streamingu, zaskoczył swoich subskrybentów edukacją seksualną. Na razie platforma zaprzestała tworzenia nowej serii, którą można uznać za następcę. Spektakl Sexify jest kręcony w Polsce, gdzie rzuca światło na wiele nastolatków i ich życie w tamtym czasie. Oczywiście ta seria nie jest zwykła. Treści przedstawione w serialu są w rzeczywistości dość odważne i na pewno odwrócą głowy krytyków. Cóż, nie wiemy, jak publiczność zareaguje na serial, ale pewne jest, że i tak ją pokochają.

Ten polski serial mógłby nawet stać się jednym z najpopularniejszych nieanglojęzycznych seriali dostępnych w serwisie Netflix. Główne gatunki w Sexify to zarówno humor, jak i dramat. Kalina Alabrudzińska wyreżyserowała to przedstawienie wspólnie z Piotrem Domalewskim na platformie. Sexify zadebiutuje jako drugi oryginał w serwisie Netflix z Polski, pierwszy to All My Friends Are Dead. Tak wiele można się spodziewać po tej serii, że widzowie nie mogą już dłużej czekać na jej premierę. Cóż, tutaj mamy wszystkie ważne szczegóły dotyczące programu i tego, co nas czeka.

Sexify data premiery na Netflix, szczegóły fabuły i obsady

Data premiery Sexify w serwisie Netflix jest włączony 29 kwietnia 2021 r. Jest środa. Każdy odcinek programu trwa około 40 minut. Teraz musisz zadać sobie pytanie, jaka będzie fabuła tej serii. Cóż, zgodnie z oficjalnym podsumowaniem Netflix, powiedziano, że Sexify Season 1 zapali postać o imieniu Natalia. W miarę dorastania chce zostać inżynierem oprogramowania i doskonale radzi sobie z programowaniem. Chociaż ma sporo informacji o związkach fizycznych. Teraz ta dziewczyna miała dwóch przyjaciół, czyli Monikę i Paulinę. Wraz z jej pomocą wyrusza w podróż, aby lepiej zrozumieć i zgłębić kobiece ciało i jego działanie. W międzyczasie musi stworzyć aplikację, która pozwoli jej wygrać konkurs organizowany między różnymi uczelniami. Z drugiej strony, ta aplikacja może nawet okazać się pomocna w zaspokajaniu potrzeb Twojej grupy znajomych.

READ  Netflix Tudum 2022: Jak oglądać i czego się spodziewać

Cóż, publiczność z niecierpliwością czeka, aż Sexify pojawi się na Netflix. Pierwszym i najważniejszym powodem tego oczekiwania jest fakt, że historia zawiera pięknie spreparowaną fabułę, którą subskrybenci chcieliby zbadać – w tym obsadę, aby zwiększyć popularność tej serii. Na liście znalazła się Aleksandra Skraba, która powtarza rolę Natalii. Maria Sobocińska wciela się w postać Pauliny. Sandra Drzymalska wciela się w Monikę. Na platformie istnieją różne nieznane role, ale tutaj zapisaliśmy ich nazwy. Mamy Małgorzatę Foremniak, Bartosza Gelnera, Piotra Packa, Cezarego Pazurę, Wojciecha Solarza, Sebastiana Stankiwewicza i Ewę Szykulską. Wspomnieliśmy również o zwiastunie, aby lepiej zrozumieć koncepcję tej serii.

Sexify – recenzja i zwiastun

To, co wielu widzów zdaje się doceniać w tej serii, to fakt, że ma ona na celu zbadanie pragnień kobiety. Nie jesteśmy nowi w tym, że ta koncepcja jest nadal tematem tabu. W mediach z pewnością są różne treści, które próbują zgłębić ten temat, ale nie potraktowały go jako wyjątkowego. Kamera będzie śledzić życie tych trzech przyjaciół podczas ich podróży. Badane są relacje rodzinne oraz problemy, z jakimi boryka się młoda dziewczyna w życiu codziennym. Jesteśmy pewni, że Sexify to jeden z tych programów, które sprawią, że trzymasz się fabuły i nie będziesz chciał nic robić, dopóki nie zobaczysz wszystkich odcinków.

Przeczytaj także: Zapowiedź: La Reina del Flow Season 2 w serwisie Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *