Connect with us

Zabawa

Seria Addams Family firmy Netflix osiąga niespodziewany kamień milowy na Rotten Tomatoes

Published

on

Seria Addams Family firmy Netflix osiąga niespodziewany kamień milowy na Rotten Tomatoes

NetflixaNowa adaptacja Rodziny Addamsów Środa ustanowił nieprawdopodobny kamień milowy Zgniłe pomidory.

Gwiazdy serialu Jenna Ortega (X) jako Wednesday Addams, oparty na postaci stworzonej po raz pierwszy przez rysownika Charlesa Addamsa.

Środa to najnowsza z długiej serii adaptacji Rodziny Addamsów obejmująca wiele seriali telewizyjnych, serię filmów aktorskich i dwa najnowsze filmy animowane.

Obok Ortegi Luiz Guzmán zagra Gomeza Addamsa i Catherine zeta jones gra Morticię. Krystyna Rycktóry grał środę w adaptacjach filmowych z lat 90., pojawia się również jako jeden z środowych nauczycieli.

Seria otrzymała mieszane recenzje, m.in Niezależnyjest Nick Hilton Opisany jako „raczej gorszy” w dwugwiazdkowej recenzji.

„Od tekstów, które brzmią, jakby zostały poddane inżynierii wstecznej za pomocą Tłumacza Google, po głęboko oszałamiającą centralną tajemnicę, twórcy światowej serii, którą zbudowali Alfred Gough i Miles Millar, są cienkie jak brzytwa” – napisał.

Jednak inne recenzje były bardziej pozytywne, a serial uzyskał „świeżą” ocenę krytyków na poziomie 71 procent w witrynie agregującej recenzje Rotten Tomatoes .

Ponadto ocena widzów na Rotten Tomatoes jest jeszcze bardziej pozytywna, a serial otrzymał imponujące 86 procent pozytywnych recenzji.

Co zaskakujące, sprawia to, że jest to najwyżej oceniana adaptacja Rodziny Addamsów od czasu oryginalnego serialu telewizyjnego z lat 60. (który, jak twierdzi strona, ma 100 procent pozytywnych recenzji).

Jenna Ortega w „Środa” (dzięki uprzejmości NETFLIX)

Jest znacznie wyższy niż w 1991 roku Rodzina Addamsów (z odpowiednio 67 i 66 punktami) i 1993 Wartości Rodziny Addamsów (który zebrał 74 procent pozytywnych recenzji od krytyków, ale tylko 63 procent od publiczności), ten ostatni jest obecnie często określany jako kultowy klasyk.

Środa plasuje się również znacznie wyżej niż krytykowane Spotkanie rodziny Addamsów (1998), a także dwa nowsze filmy animowane.

READ  Trzy indyjskie filmy fabularne biorą udział w międzynarodowym konkursie IFFI z 15 filmami - The New Indian Express

Podczas gdy główny bohater Ortegi był chwalony przez widzów, poświęcono mu szczególną uwagę zmarnowane na obsadzenie wujka Festera.

Środa jest już dostępny do streamowania w serwisie Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *