Connect with us

Sport

Sekcja III liceum sportowe terminarz, tabela wyników oraz informacje na żywo z 12 marca

Published

on

Sekcja III terminarz sportowy, tabela wyników i transmisje na żywo z 12 marca. Syracuse.com to jedyne miejsce, w którym można znaleźć kompleksowy harmonogram wszystkich wydarzeń sportowych w liceum w Sekcji III. Spróbuj ponownie, aby uzyskać aktualizacje harmonogramu i tablicy wyników.

Koszykówka chłopców

Watertown w South Jefferson 17:30 Przed grą

LaFayette w Bishop Ludden’s 18:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Sackets Harbour w Watertown IHC 18:00 Przed grą

Tysiąc wysp na rzece Indyjskiej 18:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Weedsport w Onondaga 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Oneida w Camden 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Vernon-Verona-Sherrill at Holland Patent 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Herkimer w Utica Academy of Science 18:30 Przed grą

Frankfort-Schuyler w Dolinie Zachodniej Kanady 18:30 Przed grą

Dolgeville w Central Valley Academy 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Owen D. Young w Polsce o 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Nottingham w Baldwinsville o 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Cato-Meridian w Tully 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Utica Notre Dame w Whitesboro o 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Cazenovia w Hamilton o 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Canastota w Morrisville-Eaton o 19:00 Przed grą

Oriskany w Adirondack o 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

New York Mills w Oriskany 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

New Hartford w Rome Free Academy 19:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Stockbridge Valley w DeRuyter 19:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Chłopcy w hokeju na lodzie

West Genesee w Skaneateles 18:00 Przed grą

Ithaca w Auburn 18:00 Przed grą

Cazenovia w Oswego o 19:00 Przed grą

Rome Free Academy in Clinton 19:30 Przed grą

Cortland / Homer w CBA / JD 20:40 Przed grą

Siatkówka chłopców

Canastota w Vernon-Verona-Sherrill 19:00 Przed grą

Koszykówka dziewcząt

New York Mills w Oriskany 17:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Baldwinsville w Nottingham o 18:00 Przed grą

Onondaga przy LaFayette 18:00 Przed grą

DeRuyter w Otselic Valley 18:00 Przed grą

Homer w Weedsport 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Tully at Fabius-Pompey 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Camden w Oneida 18:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Rome Free Academy w New Hartford o 19:00 Przed grą | Transmisja na żywo

Polska w Herkimerze, 19:00 | Transmisja na żywo

Whitesboro w Utica Notre Dame 19:00 Przed grą

Patent holenderski w Vernon-Verona-Sherrill 19:00 Przed grą

Syracuse West w Jordan-Elbridge o 19:00 Przed grą

West Canada Valley w Frankfort-Schuyler 19:00 Przed grą

Sandy Creek w Sackets Harbor 19:00 Przed grą

South Lewis nad Beaver River 19:30 Przed grą | Transmisja na żywo

Lowville w Kopenhadze 19:30 Przed grą

Siatkówka dziewcząt

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.