Connect with us

Nauka

Sea Otter Europe wyciąga 200 etykiet na edycję 2021, która rozpocznie się wkrótce

Published

on

Na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu kolarskiego Sea Otter Europe 2021 w Gironie organizatorzy uruchomili lista blisko 200 marek potwierdzono, że będzie na tym wydarzeniu, co jest kontynuowane zgodnie z obowiązującymi protokołami bezpieczeństwa firmy Covid.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się 154 stoiska, w których potwierdzono łącznie 195 marek. 77,4% całkowitej powierzchni wystawienniczej jest już zajęte, a miejsce pozostało na wszelkie pożądane rezerwacje last minute. Z tej sumy 30% to marki rowerów, niektóre dostępne w wersji demonstracyjnej, a 54% planu piętra to marki akcesoriów i komponentów. Kolejne 17,7% powierzchni wystawienniczej to usługi. Łącznie nowe rezerwacje marek stanowią 28% wystawców, a powtarzająca się frekwencja stanowi przyzwoite 72% zajmowanej powierzchni.

Marki pochodzą z 15 krajów: Austrii, Polski, Andory, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Niemiec, Belgii, Australii, Szwajcarii, Francji, Czech, Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Hiszpanii.

Organizatorzy stwierdzili, że „jesteśmy zadowoleni z reakcji sektora po półtorarocznych trudnościach i wątpliwościach związanych z pandemią. „Pozytywne odczucia są powszechne i oczekujemy wspaniałego wydarzenia. Bohaterami tej edycji będą niewątpliwie marki, które już potwierdziły swój udział – dodał organizatorzy.

Ponadto organizatorzy podkreślili, że w ciągu ostatniego tygodnia na festiwalu pojawiły się dodatki w ostatniej chwili, a niektórzy prosili o powiększenie pierwotnie planowanej przestrzeni ze względu na dostępność produktów.

„Marki rozumieją znaczenie tego wydarzenia i skontaktowały się z centralą, aby skoordynować i uzyskać dostawę potrzebnych rowerów. Zespoły międzynarodowe stają na wysokości zadania i odpowiadają na wezwanie” – dodał zespół Expo. Mając to na uwadze, oczekuje się, że program rowerów demonstracyjnych będzie miał pewną przyczepność pomimo przeciwnych wiatrów w łańcuchu dostaw. Lista tagów testowych zostanie wkrótce opublikowana.

Zapytani o to, jak widzą przyszłość festiwalu, zespół stwierdził: „postrzegamy nasze wydarzenie jako festiwal referencyjny w Europie, w formacie festiwalowym i skierowany głównie do klienta końcowego. To prawdziwy rowerowy park rozrywki, w którym można jeździć na rowerze i podejmować decyzje zakupowe (na terenie wystawowym i poprzez program demonstracyjny rowerów) oraz łączyć się z markami w erze cyfrowej”.

READ  EPP doświadcza silnego ożywienia w handlu detalicznym dzięki polskiemu programowi szczepień

Dodali: „Ponadto uważamy, że Sea Otter Europe powinno być nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także koncentrować się na zrównoważonej mobilności. W tej chwili temat ten znajduje się w centrum uwagi na całym świecie i jest niezwykle potrzebny i pilny. Jako wydarzenie referencyjne chcemy być częścią tej transformacji”.

Harmonogram Festiwalu 2021 to:

Piątek, 24.09.21, od 16:00 do 20:00
Sobota, 25.09.21, od 9:00 do 20:00
Niedziela 26.09.21 od 9:00 do 15:00

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *