Schimmel, Polska powala Boardmana, 7-4 | Wiadomości, sport, praca

Schimmel, Polska powala Boardmana, 7-4 |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie do korespondencji / Robert Hayes Polski debiutant Connor Mold strzela i zdobywa swojego drugiego gola tego wieczoru, zdobywając hat-tricka przed przerwą. Bulldogs wygrali 7:4.

POLSKA – Jeśli jest jeden zespół, który jest solą w oku drużyny Bulldogs od czasu, gdy rozpoczęli grę w lacrosse w 2015 roku, to jest nim Boardman. W dwóch spotkaniach tej drużyny zeszłej wiosny zadecydowały łącznie cztery bramki na korzyść Spartan.

Po raz pierwszy w historii programu Polska może powiedzieć, że pokonała jednego ze swoich rywali z Route 224, pokonując Boardmana 7:4 w środowy wieczór na Dave Pavlansky Field.

„Myślę, że pod koniec zdaliśmy sobie sprawę, że potrafimy dobrze dotrzymać kroku Boardmanowi, tam i z powrotem, zdobywając bramkę i zdobywając bramkę”. powiedział trener Polski Dennis Schweers. „W przerwie prawie nie rozmawialiśmy, po prostu zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli damy z siebie wszystko i zostawimy to na boisku, możemy grać. Myślę, że naprawdę wzięli to sobie do serca i zrobili to dobrze.

Obie drużyny na początku strzeliły gole, ale debiutant z Polski Connor Mold (5-3) zasłynął, strzelając hat-tricka w pierwszej połowie. Jego drugi gol padł po dobrze przemyślanym posunięciu, gdy starszy bramkarz Ben Harrell wbiegł przez boisko i podał do Molda, który natychmiast strzelił i zdobył bramkę.

Ta wszechstronność jest powodem, dla którego Harrell jest zaangażowany w Uniwersytet Taylor (NAIA).

„To było całkiem fajne, widziałem obrońcę zbliżającego się do mnie, Connor był szeroko otwarty i przyjął idealną pozycję”. – powiedział Harrell. „Skończymy je. Robimy to codziennie na treningach, więc cieszę się, że nawiązaliśmy kontakt. To była całkowicie czysta, idealna jazda i muszę za to podziękować zespołowi. ”

READ  Messi bije historyczny rekord Pele! Błysk geniuszu Pedriego [WIDEO] Piłka nożna

dodana pleśń, „Duża pewność siebie, gdy strzelasz z dużej odległości, zwłaszcza gdy ci się to udaje. Jeden z moich znajomych jest w Boardman. To wspaniałe uczucie. Zobaczyłem, jak (Ben) schodzi na dół i wiedziałem, że to jego czas, aby zabłysnąć, a on trafił mnie dobrym podaniem i strzelił gola. Czasami się denerwujesz, ale jeśli dużo ćwiczysz (szybką przerwę) na treningach, jest to jeden z łatwiejszych sposobów na zdobycie gola.

W drugiej połowie wzrosło natężenie obrony i udało się uzyskać serię trzech bramek, dzięki czemu Boardman (6-6) na początku czwartej kwarty strzelił już tylko jednego gola.

Harrell dodał do swojej asysty 25 obron.

„Po prostu zrobiłem to, co zawsze. Po prostu przygotowałem się mentalnie – bądź gotowy, aby zdjąć piłkę z ramienia, klatki piersiowej, nogi, po prostu musisz być gotowy. Lubię mówić, że nie mam czasu na ból, ale tak to już jest z bramkarzami. – powiedział Harrell.

Junior Bulldogs Cole Eaton strzelił 10 piłek po ziemi i miał trzy asysty, a gole dołożyli juniorzy Jacob Zura, Alex Medina i senior Nate Soubeyrand.

Spartanie wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach Tony’ego Pinciaro, a bramki strzelili Emerson Hare i Kevin Montgomery. Bramkarz Hunter Richards zaliczył siedem interwencji.

Ponieważ walka na początku toczyła się w tę i z powrotem, potrzebny był impet, ale Spartanie nie wykorzystali okazji.

„O to właśnie chodzi w tej grze. Nieważne, ile razy będziesz przegrywał, w tej grze możesz zdobyć bramkę tak szybko, że zawsze będziesz w stanie odzyskać dynamikę”. powiedział trener Boardmana Scott Lenhart. W tym roku byliśmy kilka razy w tyle i wygraliśmy kilka z tych meczów, ale nie zawsze chcesz być w sytuacji, w której stale próbujesz się zregenerować.

READ  Siedem z siedmiu! Indie kończą rekordowym posunięciem na młodzieżowych mistrzostwach świata w boksie w 2021 roku

„Trzeba przyznać Polsce uznanie, rozegrali świetny mecz i mają naprawdę dobrego bramkarza, jest mocny”.

Po zawodach członkowie obu drużyn „zamieniłem” Założyłem koszulki i robiłem zdjęcia na boisku, pielęgnując wspomnienia, mimo że na boisku byliśmy rywalami.

Wygrywanie zawsze jest fajne, ale wygrywanie z przyjaciółmi z drugiej drużyny? To sprawia, że ​​jest lepiej.

„Gra przeciwko znajomym to zdecydowanie najlepszy sposób na zwycięstwo, a najlepiej zrobić to na własnym boisku”. – powiedział Mould.

dodał Schweers „Te dzieci wychodzą latem i bawią się ze sobą. Grają w lokalnym klubie (NEO Lacrosse Team 224), co pokazuje, że lubią ten sport i że lubią siebie nawzajem.