Connect with us

Sport

Sathiyan weźmie udział w obozie narodowym 11 września | Więcej wiadomości sportowych

Published

on

CHENNAI: Star paddler G Sathiyan, obecnie grający w polskiej lidze, dołączy do obozu narodowego 11 września. Sathiyan wcześniej poprosił o zwolnienie z udziału w obozie, który rozpoczął się w czwartek.
Sathiyan, który w zeszłym miesiącu uczestniczył w World TT Contender na Węgrzech i Czech Open, przyjedzie z Polski w najbliższych dniach. „Wysłałem e-mail do TTFI (Indyjskiej Federacji Tenisa Stołowego), że dołączę do obozu 11 tego miesiąca” – powiedział Sathiyan TOI w piątek.
Wcześniej Sathiyan i Manika Batra powiedzieli, że mają zamiar go pominąć. Ze swojej strony TTFI stwierdziło, że udział w obozach narodowych jest ważnym kryterium selekcji narodowej. Brakujący obóz może oznaczać, że zostaną pominięci przy selekcji do drużyny Indii na Mistrzostwa Azji, które odbędą się w Doha jeszcze w tym miesiącu. Ze swojej strony Sathiyan wyjaśnia, że ​​nie było żadnego konkretnego powodu do zwrotu o 180 stopni.
Sathiyan spóźni się do obozu – okaże się, czy Manika pójdzie w ich ślady. Zarówno Manika, jak i Sathiyan byli w świetnej formie, kiedy w zeszłym miesiącu zdobyli tytuł debla mieszanego na WTT Contender w Budapeszcie, a także dobrze spisali się w grze pojedynczej. Sathiyan zdobył koronę mężczyzn w grze pojedynczej na Czech Open.

READ  Lewandowski szuka ukojenia w Zurychu po „The Best”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *