Connect with us

Sport

Sathiyan Gnanasekaran z Tokio w zamknięciu w Polsce chce rywalizować i pozostać w formie

Published

on

Sathiyan Gnanasekaran (zdjęcie: Sathiyan Instagram)

Sathiyan Gnanasekaran jest obecnie w Polsce na 10-dniową polską Super Ligę i wróci do domu 14 kwietnia.

  • IANS New Delhi
  • Ostatnio zaktualizowany:Kwiecień 03, 2021, godzina 19:17 IS
  • ŚLEDŹ NAS NA:

Aby się na to przygotować Igrzyska Olimpijskie w Tokio Od 23 lipca Indie grają w tenisa stołowego Sathiyan Gnanasekaran bierze udział w 10-dniowej polskiej Super Lidze, która rozpoczęła się w piątek. 28-letni Gnanasekaran reprezentuje Jarosław, miasto, w którym rozgrywa się polska Superliga. Dotarł do Polski w piątek i wróci 14 kwietnia. Według Gnanasekarana udział w polskiej lidze zapewni mu dobrą kondycję, ponieważ kilka zawodów jest odwołanych lub przełożonych z powodu koronawirusa. „To ciężka konkurencja. Dlatego chciałem rywalizować w czasach pandemii, aby skorzystać z treningu gier ”- powiedział IANS.

W ćwierćfinale zawodnik z Indii wygrał kluczowy pojedynczy mecz, pomagając swojej drużynie pokonać bydgoski zespół 3: 1 i awansować do czterech ostatnich etapów rozgrywek. Półfinały odbędą się 7 kwietnia.

W zeszłym miesiącu mistrzowie kraju z Chennai przeszli do indywidualnego wyścigu olimpijskiego mężczyzn podczas azjatyckiego turnieju kwalifikacyjnego w Doha.

Brązowy medalista Igrzysk Azjatyckich w Dżakarcie, Sharath Kamal, został drugim Hindusem, który zarezerwował miejsce na Igrzyskach Olimpijskich mężczyzn w singlu.

„To był trudny ćwierćfinał. Półfinały mogą być trudniejsze. Mam nadzieję, że mój zespół dotrze do finału ”- powiedział Gnanasekaran telefonicznie z Jarosława do IANS.

W związku z nową falą koronawirusa w Europie, w kilku miastach w Polsce dochodzi również do blokady.

„Pozostajemy w bio-bańce. Nie wolno nam wychodzić poza hotel lub stadion. Wszystkie sklepy i restauracje są zamknięte. Władze lokalne zezwoliły na rywalizację zawodnikom z zewnątrz, ponieważ jest to liga zawodowa. Skupiam się tylko na turnieju – dodał.

READ  Walka o miejsce w pierwszej czwórce Premier League: kto ma także szanse na podium?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.