Connect with us

Zabawa

Sara Boruc zdradziła kulisy macierzyństwa. Tym samym złamała tabu show biznesu

Published

on

Sara Boruc zdradziła kulisy macierzyństwa.  Tym samym złamała tabu show biznesu

Sara Boruc Przed nim bardzo intensywny czas pracy. Modelka posiada już oryginalną kolekcję biżuterii, a zaprojektowane przez nią ubrania zostaną niedługo wydane. Po powrocie do Polski Boruc zaczął na pełnych obrotach przygotowywać własny zasięg. Jej mąż Arthur Nie mogę też narzekać na nudę. Niedawno zaczął trenować w klubie piłkarskim Legia Warszawa. Więc kto jest odpowiedzialny za coroczny Noe? Sara rozwiała swoje wątpliwości na Instagramie.

Obejrzyj wideo
Sara Boruc opowiada o swoim guzie na piersi

Sara Boruc złożyła szczere wyznanie

Każdy, kto śledzi profil Sary Boruc na Instagramie, prawdopodobnie zauważył, że modelka najchętniej przesyła zdjęcia zrobione w domu. Gospodyni domowa? Może tak, ale ostatnio matka trójki dzieci przyznała się, że opiekunka pomaga jej opiekować się dziećmi.

Mój mąż pracuje na co dzień, ja też codziennie pracuję w mojej firmie, która ma się pojawić i która już istnieje – biżuteria. Nie byłoby to możliwe bez niani – powiedziała.

Podejrzewamy, że wiele celebrytów korzysta z opiekunów. W końcu większości z nich nie stać na długi urlop rodzicielski. Mimo to nianie pozostają tabu w polskim show-biznesie. Zastanawiam się, czy wyznanie Sary Boruc zmieni nieco sposób, w jaki podchodzą do sprawy polskie gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc dostała wymarzony prezent na urodziny. Kosztował ponad 700 000 zł

READ  Music City jest gospodarzem pierwszego dużego międzynarodowego konkursu pianistycznego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *