Connect with us

technologia

Samsung Galaxy S24 może uzyskać lepszą wydajność zoomu aparatu

Published

on

Podczas gdy wciąż na nie czekamy Galaxy S23 staje się oficjalny, już krążą plotki o flagowym smartfonie Samsunga na 2024 rok. Jak zawsze możemy oczekiwać, że Samsung poprawi wydajność aparatu w swoich telefonach z wyższej półki i to samo dotyczy tego Galaktyka S24.

Telefony Samsung oferują już najlepszą w branży wydajność zoomu aparatu Galaxy S23 Ultra być aktualnym mistrzem. Według typera Ice UniverseMówi się, że Galaxy S24 Ultra ma mieć jeszcze lepszy sensor teleobiektywu i ulepszony mechanizm zoomu. Nie ma jednak jasności co do tego, czym właściwie jest nowe rozwiązanie Zoom.

LG Innotek niedawno wprowadził nowy teleobiektyw do aparatów Mechanizm oferujący bezstopniowy zakres zoomu od 4x do 9x. Oznacza to, że możesz rejestrować ostre obrazy na wszystkich poziomach powiększenia, zaczynając od 4x, a kończąc na 9x, podobnie jak dedykowany aparat cyfrowy lub lustrzanka cyfrowa. jeśli SAMSUNG może przynieść taki aparat z zoomem do Galaxy S24 Ultrato może być niewiarygodne.

Tipster uważa, że ​​główny aparat Galaxy S24 Ultra może być taki sam jak jego poprzednik lub po prostu zobaczyć niewielki wzrost wydajności. Jakich nowych funkcji można się spodziewać w Galaxy S24? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Akumulator MagSafe: Praktyczna praca z nowymi akcesoriami Apple do iPhone'a 12
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.