Connect with us

Sport

Sam Eggington, Adam Azim, Dylan Cheema i Karriss Artingstall | Oglądaj Dzień Mediów na Żywo | wiadomości pudełkowe

Published

on

Ekskluzywna relacja na żywo z dnia dla mediów BOXXER Breakthrough w Coventry z udziałem ekscytującego talentu Sama Eggingtona, Adama Azima, Dylana Cheemy i Karriss Artingstall.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Ekskluzywna relacja na żywo z dnia dla mediów BOXXER Przełom w Coventry z udziałem ekscytującego talentu Sama Eggingtona, Adama Azima, Dylana Cheemy i Karriss Artingstall

Wschodzące gwiazdy brytyjskiego boksu wystąpią na żywo w Sky Sports w najbliższą sobotę w Skydome Arena w Coventry.

Awanturnik Sam Eggington spotyka niepokonanego przeciwnika w postaci polskiego Przemysława Zyska w kolejnej ekscytującej walce z „najbardziej ekscytującym zawodnikiem Wielkiej Brytanii”.

Perspektywa Adama Azima awansuje w pierwszej 10-rundowej rywalizacji w swojej rozwijającej się karierze. Jednak 20-latek ze Slough będzie chciał pokazać swoją wybuchową siłę w walce z Belgiem Anthonym Loffetem.

Karriss Artingstall zdobył brązowy medal olimpijski na igrzyskach w Tokio w zeszłym roku. Teraz stawia swój pierwszy krok w profesjonalnym sporcie swoim profesjonalnym debiutem.

Dylan Cheema i Cori Gibbs wyrobili sobie nazwiska, wygrywając turnieje BOXXER Series i obydwaj kontynuują teraz ekscytującą podróż przez szeregi profesjonalistów.

READ  20 dni później - Krótka historia o regeneracji mięśni
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.