Salem Quakers Blank Alliance zwycięża w pierwszej lidze | Wiadomości, sport, praca

Salem Quakers Blank Alliance zwycięża w pierwszej lidze |  Wiadomości, sport, praca

ALLIANCE – Chłopięca drużyna piłki nożnej z Salem pokonała we wtorek Alliance 4:0.

Salem przeszedł w tym sezonie na ustawienie 3-2-2. Dla kwakrów był to pierwszy mecz w sezonie w Konferencji Wschodniej Buckeye.

Bramki dla Salem zdobywali Logan Bricker, Kade Pasco, Lance Bailey i Camden Sampson. W zdobyciu tych bramek pomogli Pasco, Troy Gibson, Luke Davis i Haden Tomidajewicz.

Tego wieczoru Collin Riesen zorganizował paradę.

W sobotę Salem będzie gospodarzem Liberty.

Wschodni Liverpool 6,

Obszar południowy 2

EAST LIVERPOOL – drużyna South Range narzuciła tempo strzelając dwa gole od początku i we wtorek pokonała East Liverpool 6:2 w męskiej piłce nożnej.

Preston Kerr strzelił gola dla Potters po asyście Conera Ghrista o 10:54 pierwszej połowy. Ayden Wright strzelił gola w drugiej połowie po asyście Marka Antonio.

Wschodni Liverpool spadł do 2-4-1.

Jake Smith obronił bramkę dla Potters 14 razy. Z ulgą Kodie Fennell sześciokrotnie obronił. W czwartek Potters będą gościć Marlington na ostatnim meczu u siebie w sezonie, który będzie także wieczorkiem seniorów.

Zakres południowy to 2-0-2.

Wielka 4, Kolumbia 1

COLUMBIANA – Allison Irwin i Addyson Blazer strzeliły po dwa gole i poprowadziły dziewczęcą drużynę piłkarską United do zwycięstwa 4:1 nad Columbianą we wtorek.

Blazer dodał dwie asysty, a Rachael Rhodes jedną.

Katie Dees obroniła bramkę United dziewięć razy.

United ma bilans 4-2 i w sobotę podejmie Crestwood.

Columbiana przegrała z wynikiem 3-3-1 i w czwartek zagra na Brookfield.

Wielka 7, Kolumbia 1

HANOVERTON – Chłopięca drużyna United w piłce nożnej zwyciężyła we wtorek 7:1 z Columbianą.

Maddox Andrea poprowadził atak Orłów z czterema bramkami i jedną asystą. Dodatkowe gole zdobyli Josh Hawkins, Zac Figley i Ethan Hively. Cayden Pitts zaliczył po dwie asysty, a Josh Hawkins, Landon Jones, Wyatt Medure i Conner Coffee po jednej.

READ  Polski wioślarz olimpijski odważnie dziękuje swojej dziewczynie po zdobyciu srebra

United ma bilans 3-1-1.

Jedynego gola dla Clippers strzelił Aidan Radcliff. Dylan Hogan miał sześć interwencji, podczas gdy Deron Winnale miał jedną interwencję dla Clippers.

Columbiana (5-3) zmierzy się w sobotę z Warrenem G. Hardingiem.

W czwartek United będzie w Rootstown.

Mineral Ridge 9, Heartland 1

PÓŁNOCNA LIMA – Senior z Mineral Ridge, Branden Testa, ustanowił szkolny rekord pod względem największej liczby bramek w meczu, zdobywając siedem goli, gdy drużyna Rams pokonała Heartland Christian 9:1 we wtorek na starym stadionie piłkarskim South Range.

Heartland ma wynik 0-4.

Niles 1, Salem 0

NILES – Gol Cali Rodgersa tuż przed przerwą zapewnił Nilesowi zwycięstwo 1:0 nad Salem we wtorek w piłce nożnej dziewcząt.

Salem spadło do 2-3-1.

Kwakrzy są dziś gospodarzami Sojuszu.

Polska 7, Crestview 1

POLSKA – Andreas Tsikouris strzelił trzy gole i zaliczył asystę, gdy Polska pokonała we wtorek chłopięcą drużynę piłkarską Crestview 7:1.

Bramka Crestview padła po rzucie karnym.

Rebelianci mają bilans 1-3-1 i grają dziś na Liberty.

Oddział Zachodni 5, Minerwa 0

MINERWA – Chłopięca drużyna piłkarska West Branch pokonała we wtorek Minerwę 5:0.

West Branch ma bilans 6-2 i 1-0 we Wschodniej Konferencji Buckeye.

Junior Xander Culbertson i student pierwszego roku Mason Thomas strzelili po dwa gole dla Warriors. Inny student pierwszego roku David Smith również strzelił gola dla West Branch.

W bramce Will Weingart sześciokrotnie obronił i zapewnił sobie przerwę.