Rzuty karne Jorginho rani Włochy, ale Robert Lewandowski posyła Polskę do baraży

Chelsea pomocnik Jorginho przegapił ostatnią minutę kary, ponieważ Włochy szansa na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata 2022 nie została wykorzystana.

Roberto ManciniStrona zespołu ma 1:1 z Szwajcariaco oznacza, że ​​obie drużyny nadal remisują przed rundą finałową.

Różnica bramek Włoch jest dwa razy lepsza niż gospodarzy Szwajcaria Bułgaria w poniedziałek wieczorem.

Irlandia Północna, z którą Włochy zmierzą się w ostatnich kwalifikacjach, awansowała na trzecie miejsce w grupie C po wygranej 1:0 z Litwą.

Samobójcza bramka Benasa Satkusa wystarczyła do zdobycia trzech punktów na Windsor Park, ale nadzieje na mistrzostwa świata już w zeszłym miesiącu zgasły.

Gdzie indziej w Europie Polska wygrał 4-1 z Andorą, która została wyrzucona z boiska w pierwszej minucie.

Robert Lewandowski zdobył dwa gole, a wynik skutecznie potwierdza miejsce Polski w kolejnych play-offach Klęska Albanii z Anglią.

Dołączysz Szkocjapo zapewnieniu sobie miejsca w play-offach wcześniej tego wieczoru.

A Wygrana 2:0 z Mołdawią wzięła Steve Clarkes poza zasięgiem Izraela i Austrii i podtrzymywał nadzieje tego kraju na pierwszy udział w Pucharze Świata od 1998 roku.

Kontynuuj czytanie

Anglia powitała prawdziwego Harry’ego Kane’a w porażce Albanii, gdy kapitan uciszył krytyków doskonałym hat-trickiem

Mołdawia – Szkocja 0-2: Che Adams i Nathan Patterson zapewniają miejsce w play-off Pucharu Świata dla Tartan Army

Gareth Southgate twierdzi, że nowe rozmowy kontraktowe są „nieistotne”, dopóki Anglia nie zapewni sobie miejsca w Pucharze Świata w 2022 r.

READ  Wyjaśnienie: format repasaży wprowadzony przez World Athletics na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024