Connect with us

Zabawa

RTL Dzisiaj – „Nowy rok, nowy ja”: Polskie lodowisko staje się kwiaciarnią, aby ominąć zasady wirusów

Published

on

Lodowisko w północnej Polsce wzięło sobie do serca wyrażenie „nowy rok, nowy ty” i stało się kwiaciarnią na świeżym powietrzu, która ma pozostać otwarta zgodnie z nowymi przepisami antykoronawirusowymi.

„Jazda na łyżwach w wolnym czasie jest zabroniona, więc wynajęliśmy pokój kwiaciarni, aby zarobić określone dochody” – powiedział Tomasz Fornalski, współwłaściciel lodowiska Lodogryf w Szczecinie.

Od 1 stycznia zainteresowani mogą kupić kupony na małe lub duże róże, a następnie – w butach lub na łyżwach przywiezionych z domu – udać się na środek lodowiska po wybrany przez siebie kwiat.

„Więc ludzie poruszają się po sklepie i zastanawiają się, który kwiat kupić. Kiedy już zdecydują, biorą go i wychodzą” – powiedział Fornalski AFP.

40-letni pracownik kwiaciarni, jak sam siebie nazywa, podkreśla: „Jest dach, ale poza tym lodowisko jest otwarte, jest świeże powietrze. Nie ma więc absolutnie żadnego zagrożenia epidemiologicznego, a przynajmniej jest znacznie mniejsze niż w każdy inny biznes. ” . “

Ale inspektorzy zdrowia nie zgadzają się. Jej rzeczniczka regionalna Małgorzata Kaplan powiedziała w poniedziałek, że weekendowa wizyta pokazała, że ​​„przestrzeń pełni rolę lodowiska, a nie kwiaciarni” i musi zostać zamknięta.

Fornalski mówi, że nie otrzymał nic na piśmie, więc na razie jest nadal w kwiaciarni – ale na wszelki wypadek ma przygotowane inne kolorowe pomysły.

„Jest plan B, C i D. Musimy działać, ponieważ pożyczki nie spłacają się same” – powiedział.

Jego usta są zapieczętowane na detalach, ale rozważał przekształcenie przestrzeni w kościół – boga lodu – z którym w zeszłym roku natknęła się polska siłownia.

READ  Jak animowana historia Netflixa o II wojnie światowej, The Liberator, w końcu dotarła do widzów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *